Abeceda personalisty 2011

Nové vydání příručky Abeceda personalisty reaguje na změny vyvolané novelami zákonů k počátku roku 2011. Podstatným doplněním prošly kapitoly, které se zabývají personální strategií, řízením a postupy v náročných podmínkách ekonomické krize, řešením jejich dopadů do personální práce jak v současnosti, tak i v následném období. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/150103/abeceda-personalisty-2011-150103.jpg 52
Ekonomie a obchod

Vydáno: , Anag

Kniha Abeceda personalisty 2011

tsal
14.04.2017

Tato kniha mi doslova vytrhla pracovní trh z paty. K práci personalisty jsem přišla jako slepý k houslím a jen díky
Abecedě personalisty jsem se začala v oboru orientovat. Po roce praxe je spolu se Zákoníkem práce stále mou pravou rukou. Krom personalistické teorie, historie a současných trendů obsahuje všechny důležité informace v jasně srozumitelné a stručné formě, nabízí příklady z praxe, několik vzorů a u sporných věcí i nejčastěji preferovaný výklad. Rozhodně doporučuji jak profesionálům, kteří čas od času potřebují připomenout méně užívané oblasti, i laikům preferujícím prežvýkanou verzi ZP a souvisejících zákonů.