Sucho

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Australské městečko Kiewarra sužuje dlouhé sucho, které si vybírá daň nejen na přírodě a dobytku, ale i na psychice místních obyvatel. Na jedné z farem najdou mrtvou ženu a jejího syna. O kus dál stojí auto otce rodiny Luka Hadlera, který pravděpodobně svou manželku i syna zastřelil a pak spáchal sebevraždu. Na pohřeb přijíždí Lukův dávný kamarád, federální policista Aaron Falk, který v městečku prožil dětství. Vrací se nerad, počítá hodiny, kdy bude moct zase odjet. Od začátku je jasné, že tady není vítán. Na nátlak rodiny Hadlerových Falk spolu s místním policistou Racem znovu neformálně otevřou vyšetřování zdánlivě jasného případu. Postupně vycházejí najevo různé maličkosti, které nahlodávají zpočátku nezpochybnitelnou verzi o dvojnásobné vraždě a následné sebevraždě. Jak Falk proniká do okolností úmrtí, otevírají se staré rány a vznikají nové. Falk a Luke totiž měli tajemství. Tajemství, o kterém si Falk myslel, že je dávno pohřbené. Tajemství, které po Lukově smrti opět vyplouvá na povrch…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/326087/sucho-11r-326087.jpg 4.4306
Série:

Aaron Falk (1.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Host
Orig. název:

The Dry (2016)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (100)

Kniha Sucho

Přidat komentář
Astarothh
včera

Nemastné, neslané, prakticky žádná extra akce.. Psané pořád v jedné lajně bez extra výkyvů od začátku až do konce...Kniha neurazí, ale také nijak extrémně nenadchne.. Průměr.

Janík511
předevčírem

Dočteno. Četla se dobře, ale že bych z ní byla vysloveně nadšená, bohužel ne. Kdybych si přečetla začátek a konec, vím asi vše a zbytek tak nějak jenom plynul. Druhý díl zatím číst nebudu.

Luci_T
14. srpna

Aaron si mě získal. Kniha s velmi zajímavou zápletkou a ještě zajímavějším koncem. Za mě jedna z nejlepších, co jsem kdy četla.

Lacerta.j
04. srpna

Skvela detektivka bez neuveritelne sokujici zvracene zapletky. Dej plyne jakoby nic a pritom se postupne dozvidame jednotlive kousky do skladacky. Po dlouhe dobe supr cteni.

KlariN
21. července

Dobrá atmosféra, úsporný, zbytečně neexhybující styl. Dalším pokračováním se rozhodně nebudu bránit.

Michaeles
17. července

Opravdu skvělá detektivka, nemohl jsem se od čtení odtrhnout.

happy-smile
16. července

Kniha se dobře četla, byla docela lehce napsaná, ale jinak musím říct, že pro mě to nic extra nebylo. Někdy jsem se i malinko nudila. Zatím se asi na další díl nechystám, za mě průměr.

evask
16. července

Klasická detektivka. Žádné ultra násilí. Líbila se mně.

Doporučujeme

Tma
Tma
Nejsem mrtvá
Nejsem mrtvá
Slepí ptáci
Slepí ptáci
Dívka, která si říkala Tuesday
Dívka, která si říkala Tuesday

Štítky

Austrálie prvotina venkov vraždy

Autor a jeho další knihy

Jane Harper
britská

Podobné knihy

Kniha Sucho je:

v Právě čtených5x
v Přečtených364x
v Čtenářské výzvě49x
v Doporučených19x
v Knihotéce143x
v Chystám se číst279x
v Chci si koupit57x
v dalších seznamech4x