A přece se netočí

Podvody, léčitelé, šarlatáni a šejdířský byznys v kostce Kniha A přece se netočí je malý humorný slovník, který sepsal pro pobavení a poučení prof. RNDr. Vojtěch Mornstein, vedoucí Ústavu biofyziky Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Knížka sarkasticky objasňuje a vtipně popisuje výrazy, fenomény a oblasti esoteriky, léčitelství, okultismu ale i dalších společenských fenoménů. Je provokativní, pracuje s nadsázkou, lze se při ní zasmát a zároveň získat informace. Potěší každého muže i ženu střízlivé mysli a zdravého rozumu, kteří jsou znepokojeni či znechuceni přívaly okultních blábolů a komerční mystiky v životě a médiích. Vychází z někdejšího titulu stejného autora Utopený Archimédes, ale je obohacena o nová hesla a aktualizována. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/137593/a-prece-se-netoci-137593.jpg 4.56
Humor, Literatura naučná, Učebnice a slovníky
Vydáno · Klika

Kniha A přece se netočí

Eneo
07.03.2016

Jestli si chcete zpestřit snídani pravidelnou dávku sarkasmu a nadsázky, jděte směle do toho. Pravděpodobně si ještě přidáte.
Mezi moje nejoblíbenější patří "Skapulomantie - metoda založená na věštění podle tvaru trhlin v lopatkové kosti, vzniklých v důsledku jejího připečení nad ohněm"