...a pak ho spolknul eskalátor

...a pak ho spolknul eskalátor https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/437470/bmid_a-pak-ho-spolknul-eskalator-odS-437470.jpg 5 2 2

Damián je úplně obyčejný kluk. A právě to je zdrojem mnoha jeho komplexů, vzhledem k tomu, že sourozence má buď krásné, chytré, talentované, anebo alespoň roztomilé. Se spolužáky si taky nerozumí, kamarády nemá, holku nemá, prostě všechno v jeho životě stojí, stručně řečeno, za prd. Pozor, to nejsme vulgární, jenom vám autenticky zprostředkováváme Damiánovy myšlenky. Samozřejmě si hodně brzy uvědomí, že není tak zle, aby nemohlo být hůř. Stane se to asi tak tři vteřiny poté, co ho z ničeho nic spolkne eskalátor. ISBN 978-80-907559-6-3 je chybné.... celý text

pogmanka
02.12.2020 4 z 5

Knížka měla svoje kouzlo. Věřím, že děti by z ní byly nadšené, mě osobně taky ten svět, který tam byl vykreslen zaujal. Četlo se to lehce a je vidět, že autorka má pro to cit. Rozhodně to stojí za to si to přečíst.

Dycko
04.08.2020 5 z 5

Tato kniha mě opravdu nadchla. Vhodná jak pro děti, tak dospělé. Příběh se odehrával v úžasném světě Podúdolí, kam bych se nutně potřebovala podívat :) Kniha je psána s lehkostí a vtipem, přitom "řeší" problematiku odlišnosti, handicapu, šikany. Krásný dobrodružný příběh. Kniha by si určitě zasloužila lepší zajímavější obálku a uvnitř bych uvítala barevné ilustrace.

česká fantasy mladí lidé pro dospívající mládež (young adult)

Klára Mayerová
česká, 1986
2011  76%Noční můry nespí
2019  85%Kdy má králík bobky?
2020  90%...a pak ho spolknul eskalátor
2016  80%Noční můry nespí (zkrácená verze)

Kniha ...a pak ho spolknul eskalátor je v