...a pak ho spolknul eskalátor

Damián je úplně obyčejný kluk. A právě to je zdrojem mnoha jeho komplexů, vzhledem k tomu, že sourozence má buď krásné, chytré, talentované, anebo alespoň roztomilé. Se spolužáky si taky nerozumí, kamarády nemá, holku nemá, prostě všechno v jeho životě stojí, stručně řečeno, za prd. Pozor, to nejsme vulgární, jenom vám autenticky zprostředkováváme Damiánovy myšlenky. Samozřejmě si hodně brzy uvědomí, že není tak zle, aby nemohlo být hůř. Stane se to asi tak tři vteřiny poté, co ho z ničeho nic spolkne eskalátor....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/437470/a-pak-ho-spolknul-eskalator-KmQ-437470.jpg 4.52
Literatura česká, Fantasy
Vydáno, Altenberg

Kniha ...a pak ho spolknul eskalátor

pogmanka
02.12.2020

Knížka měla svoje kouzlo. Věřím, že děti by z ní byly nadšené, mě osobně taky ten svět, který tam byl vykreslen zaujal. Četlo se to lehce a je vidět, že autorka má pro to cit. Rozhodně to stojí za to si to přečíst.

Dycko
04.08.2020

Tato kniha mě opravdu nadchla. Vhodná jak pro děti, tak dospělé. Příběh se odehrával v úžasném světě Podúdolí, kam bych se nutně potřebovala podívat :) Kniha je psána s lehkostí a vtipem, přitom "řeší" problematiku odlišnosti, handicapu, šikany. Krásný dobrodružný příběh. Kniha by si určitě zasloužila lepší zajímavější obálku a uvnitř bych uvítala barevné ilustrace.