...a máš mě rád?

Sedm kratičkých povídek současného autora, který se po exilu ve Francii usadil znovu v Čechách, věnovaných společnému tématu - vztahu dvou lidí.

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293008/big_a-mas-me-rad-YeU-293008.jpg 3.888

Kniha ...a máš mě rád?

Šnek86
21.04.2020

Trošku slabší autorův počin.První povídka je pouze variací na podobnou autorovu povídku.Další povídky co mě zaujaly, tak snad jen příběh o dvou buznách a pak příběh - .. a máš mě rád - ženy a silonek.A na konec ulítlá pohádka co si hraje s rozměry.

milan.krimsky
09.10.2019

Chvílemi jsem se i zasmál, konče povídky jsem jen nevěřícně smutně koukal

DickBach
23.05.2017odpad!

Prosím Vás co to jako má být???? Já ji nepochopila, nebo nevím.... Pražský biftek byl... zajímavý, říkala jsem si, že to je asi dobrý úlet od ...A bude hůř. Zvědavě jsem otočila list.... Načež přišlo zklamání, znechucení, vrtění hlavou a myšlenky, zda se autor náhodou nezbláznil.... Omlouvám se za tak tvrdou kritiku, ale ... nemohu jinak.

adriane9
17.09.2016

Povídka ..a máš mě rád? je pro mě jedna z nejlepších ráda ji semtam přečtu své polovičce před spaním :-). Pro Pelce mám slabost už od puberty kdy jsem žila na Basketovi a na ..a bude hůř. Tahle povídková kniha je podle mě fajn start pro to se rozhodnout zda ho chcete dál číst nebo ne.. V těchto povídkách se odrazilo celé jeho psané umění, jeho syrový styl a já za sebe rozhodně doporučuji.

Richard Hrob
28.05.2016

Podle mého dobrá kniha. Zajímavé povídky se zvláštní atmosférou a ještě zvláštnějšími postavami.

Miťuli
08.05.2013

Výborná povídková kniha, ale stejně, Basket Flora je nejlepší ;)

Breburda
28.05.2011

Přiznávám, že tahle kniha mě z autorových děl zaujala nejméně.