99 rakví

99 rakví https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129066/99-rakvi-129066.jpg 3 45 10

Laura Caxtonová série

Laura Caxtonová se zapřísáhla, že už s nimi nikdy nechce mít nic společného. Ta hrůza, kterou upíři způsobili, je stále ještě příliš živá, rány příliš čerstvé. Ale když za ní přichází Jameson Arkeley, zlomený a sešlý téměř k nepoznání, a předloží jí neuvěřitelně děsivý objev, svého rozhodnutí se vzdává. Arkeley odvádí Caxtonovou do hrobky v Gettysburgu. Ta byla nedávno odkryta místním profesorem archeologie. Toto město sehrálo legendární roli v nejhorší bitvě občanské války, a hřbitovy tu tak nejsou ničím zvláštním. Jenomže tenhle je hrozivě odlišný. Je zde uloženo 100 rakví – 99 z nich obývají upíři, kteří však naštěstí postrádají svá srdce. Jenomže jedna z těch rakví je prázdná a rozbitá na kusy. Kdo je tím chybějícím upírem? Má snad přístup k 99 srdcím, která by – budou-li vrácena zpět do těl – mohla oživit celou krvežíznivou armádu? Jak je možné, že tu tihle upíři skončili a nebyli doposud nikým objeveni a vyrušeni celých 150 let? Odpověď je ukryta v dokumentech z občanské války, a ty obsahují zlověstná tajemství, týkající se znovu objevených rakví – tajemství, která má odhalit Laura Caxtonová tím, že je vržena do hrůzné mise, v které číhá smrt. V ní má zachránit celé město před zničující invazí nemrtvých…... celý text

Literatura světová , Horory , Fantasy

Vydáno: , Naše vojsko

99 Coffins , 2007

alisie
alisie
24.11.2019 2 z 5

Až podle databáze jsem zjistila, že jsem už četla první díl této série, nakonec jsem si matně, ale velmi matně vzpomněla na jméno staré upírky Marvelnové. Což asi vypovídá o kvalitě této knihy. Prostřihy do příběhu v minulosti mě vůbec nebavily, klidně bych je oželela. Přemýšlím, zda má ale cenu dočítat sérii. Upíři mě baví, ale styl knihy mě dost nenadchl.

MartinaSladkova
MartinaSladkova
07.02.2017 3 z 5

Napínavý příběh o lovkyni upírů. Těším se na další.

Hoshi
Hoshi
30.12.2016 4 z 5

Já nevím, nějak jsem se nemohla pořádně začíst a tak moc jsem se těšila, až dočtu poslední stránku a knihu konečně odložím. První kniha se mi zdála lepší, než tato, ale ten konec. Uff... Myslím, že potrvá dlouhou dobu, než se k této sérii zase vrátím.

Devil-Ivet
Devil-Ivet
17.11.2016 3 z 5

Trochu slabší díl, než ten první. A i když je to skvělý příběh, plný akce, napětí a trochu i zábavy, podle mě mu něco chybělo. Jen nemůžu přijít na to "něco"…

minimonisek
minimonisek
01.02.2016 4 z 5

Super kniha, bavila mě jako předchozí díl, nejvíc mě ale překvapil závěr. Těším se na další díl.

Dandulka
Dandulka
13.12.2015 5 z 5

Tak tohle byl opravdu hezký díl. Byl plný akce a sěj měl spád. Jsem zvědavá, co ty další díly.

Zelený_Drak
Zelený_Drak
10.12.2015 1 z 5

S jistým sebezapřením dávám hvězdičku dalšímu dílu "akční nudy". Je za formu a nějakou tu osu příběhu. Většinu knihy to vypadalo, že budu moci říct, že dokonce v českém překladu ubylo chyb, ale konec to dohnal. Ze začátku to vypadalo vůbec celé lépe než první díl, ale pak se to nějak zvrtlo a bylo to ještě nudnější a trochu mě to bavilo až nějakých 50 stran v poslední třetině, ne posledních 50. Překvapení na závěr by asi bylo dobré, kdybych nevěděla z anotace 3. dílu, že k tomu dojde.

Je to čistá vyvražďovačka a ty mě (stejně jako čisté slaďárny) prostě moc neberou. Trvalo mi půl roku, než jsem se knihou prokousala. Do 3. dílu už asi nejdu.

MonciLegindi
MonciLegindi
14.08.2015 4 z 5

Tahle kniha je oproti prvnímu dílu docela nic moc. V celé knížce se řeší pouze jenom jedna událost a to jakoby nedokončená "válka". Konec druhého dílu mě ale překvapil, takže se vrhnu na 3 díl s názvem Upír Nula.

Radka M.
Radka M.
23.07.2015 4 z 5

Upíři mě už začali jít na nervy, ale tohle se mi opravdu líbilo. Tady na ně byl úplně jiný pohled. V této knize to nejsou roztomilí lidičky, ale nebezpečné nestvůry, a to je to, co se mi líbilo. :)

kleria
kleria
07.01.2013 odpad!

Tuto knihu jsem četla jenom kousek a vůbec si mi to nelíbilo, radši jsem to nedočetla :-).

upíři

David Wellington