929x Neprakta

Výběr kreslených vtipů Jiřího Wintera-Neprakty. Úvodní slovo napsal Miloslav Švandrlík.

https://www.databazeknih.cz/images_books/62_/62282/929x-neprakta-62282.jpg 4.421
Humor, Literatura česká
Vydáno:, Práce

ANATS
24.01.2016

Knihu jsem četla poprvé, hezky po malých dávkách, aby mě dlouho vydržela, pokaždé jsem se pobavila, zasmála. Kresbičky pana Neprakty jsem vyhledávala už jako malá, myslím v časopise Dikobraz. A už tenkrát mě bavili. Takový malý poklad je tato knížka. Humor, který nikdy nezklame :-)
Alespoň ještě něčemu se dá v této dnešní době upřímně zasmát.

Radůz
11.04.2015

Tuto knihu jsem pročetl už mnohokrát a stále mě baví. Také jsem jako malý nerozuměl všem vtipům, ale líbili se mi obrázky pana Neprakty.

MP17
15.02.2015

Nespočítal bych, kolikrát jsem tuto knihu od dětství prolistoval.

DennisMoore
24.11.2013

Moje milovaná kniha už od dětství. Tehdy jsem sice nerozuměl ani polovině vtipů, ale vůbec mi to nevadilo, protože na Nepraktův humor je radost se i jenom dívat. A jak jsem rostl a stárnul (záměrně nepíšu, že jsem moudřel), byly vtipy ještě lepší, ty nepochopené se stávaly pochopenými a já se nepřestal smát. Díky za to.

WEIL
02.09.2011

Pocta kreslířskému umění, které vystihovalo spíše na historických skutečnostech nešvary i dobové, které měl J. Winter - Neprakta.