90 testů, her a cvičení pro rozvoj myšlení, paměť a koncentraci

od:


KoupitKoupit eknihu

Začíná váš mozek lenivět? Častěji zapomínáte a nedaří se vám zapamatovat si důležitá data či jména? Pak je načase, aby váš mozek dostal pořádně zabrat. Vyzvěte na souboj své duševní „špeky“ a zlepšete výkon svého mozku s tím nejlepším trenérem – s touto knihou! Zábavné početní, logické a jazykové úkoly na procvičení paměti a pochopení textu jsou jako posilovací stroje pro vaši šedou kůru mozkovou. Kniha je nabitá cvičeními, úkoly a testy různé náročnosti, které vám pomohou: - Zdokonalit vaši paměť. - Zvýšit koncentraci. - Zlepšit rychlost zpracování myšlenek. - Posílit vaše rozumové a matematické dovednosti. Výzkumy potvrzují, že pravidelné řešení náročných hádanek zlepšuje průtok krve do mozku, zvyšuje přísun kyslíku, a tak odvrací stárnutí. Tato kniha dostane váš mozek do takové kondice, o jaké se vám nesnilo!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/289367/90-testu-her-a-cviceni-pro-rozvoj-m-2MM-289367.jpg 41
Orig. název:

Fast brain workouts

Žánr:
Literatura naučná, Hobby
Vydáno:, Grada
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kraken84
03. března

Perfektní kniha na procvičení mozku. Zapálila mě do řešení nepravidelných sudoku od kterých se teď nemůžu odtrhnout. Úkolů je tam ale mnoho a každý si přijde na své - sudoku(běžná, nepravidelná, diagonální, sudé/liché),dokonce piškvorky, slovní úlohy, zapamatování textu, překleslování obrazců po 30 vteřinovém pozorování. počítání bloků v 3D prostoru aj. - u všech se postupně zvyšuje obtížnost.

Moc mě to bavilo - pár úloh jsem si schoval pro rodinu a potrápil jsem je. Něco je na pár minut i sekund a něco řešíte dva dny. Doporučuji.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Štítky

křížovky hádanky testy psychotesty paměť

Autor a jeho další knihy

Gareth Moore

Gareth Moore
britská

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených1x
v Knihotéce3x
v Chystám se číst1x
v Chci si koupit1x