90 testů, her a cvičení pro rozvoj myšlení, paměť a koncentraci

Začíná váš mozek lenivět? Častěji zapomínáte a nedaří se vám zapamatovat si důležitá data či jména? Pak je načase, aby váš mozek dostal pořádně zabrat. Vyzvěte na souboj své duševní „špeky“ a zlepšete výkon svého mozku s tím nejlepším trenérem – s touto knihou! Zábavné početní, logické a jazykové úkoly na procvičení paměti a pochopení textu jsou jako posilovací stroje pro vaši šedou kůru mozkovou. Kniha je nabitá cvičeními, úkoly a testy různé náročnosti, které vám pomohou: - Zdokonalit vaši paměť. - Zvýšit koncentraci. - Zlepšit rychlost zpracování myšlenek. - Posílit vaše rozumové a matematické dovednosti. Výzkumy potvrzují, že pravidelné řešení náročných hádanek zlepšuje průtok krve do mozku, zvyšuje přísun kyslíku, a tak odvrací stárnutí. Tato kniha dostane váš mozek do takové kondice, o jaké se vám nesnilo!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/289367/90-testu-her-a-cviceni-pro-rozvoj-m-2MM-289367.jpg 41

Fast brain workouts

Literatura naučná, Hobby
Vydáno:, Grada

Kraken84
03.03.2018

Perfektní kniha na procvičení mozku. Zapálila mě do řešení nepravidelných sudoku od kterých se teď nemůžu odtrhnout. Úkolů je tam ale mnoho a každý si přijde na své - sudoku(běžná, nepravidelná, diagonální, sudé/liché),dokonce piškvorky, slovní úlohy, zapamatování textu, překleslování obrazců po 30 vteřinovém pozorování. počítání bloků v 3D prostoru aj. - u všech se postupně zvyšuje obtížnost.

Moc mě to bavilo - pár úloh jsem si schoval pro rodinu a potrápil jsem je. Něco je na pár minut i sekund a něco řešíte dva dny. Doporučuji.