Třikrát Steve Carella a spol.

Z více než tří desítek autorových detektivních románů o 87. revíru amerického velkoměsta, v nichž vystupuje tým známých detektivů, byly do svazku vybrány ty, jež spojuje postava domněle nedoslýchavého zločince. Volná trilogie obráží brutální tvář americké velkoměstské zločinnosti. Provokatér (The Heckler, 1960) Poldové (Fuzz, 1968) Není hluchý jako hluchý (Let's Hear It for the Deaf Man, 1973)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26728/87-revir-trikrat-ste.jpg 4.7105

87. revír

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Odeon

Heckler / Fuzz / Let's Hear It for the Deaf Man (1968)

Kniha Třikrát Steve Carella a spol.

CharlesWard
25.10.2018

Nesmrtelná klasika v retro vydání nakladatelství Odeon. Tři příběhy spojené postavou Carellovy nemesis.

intelektuálka
31.08.2017

K tomu se dá pouze napsat, že87.revír se Steve Carellou se dají číst i po 20 letech.

moničina
11.06.2017

Skvelé tri príbehy.

veruskaveve
09.06.2017

Tahle kniha mě v 80. letech přivedla k Edu McBainovi. Od té doby jsem přečetla vše, co pod tímto i jinými pseudonymy četla. Ale 87. revír jasně vede.

marion111
16.03.2017

Ano, 87 revír je klasika , ke které se ráda vracím .
Steve Carella, Bert Kling ,Meyer Meyer ... prožila jsem s nimi krásné chvíle :D

pajonek

Protože kdosi dodal název knihy a dále velké NIC, pokusím se trefit do "3x SC a spol". Jedná se pravděpodobně o vydání, ve kterém jsou detektivní romány Ed McBaina a to :
Provokatér / The Heckler 1960/
Poldové /Fuzz 1968/
Není hluchý jako hluchý /Let¨sHear It for the Deat Man 1973/
Všechny tři detektivky jsou 100% klasika a patří rozhodně k tomu nejlepšímů co Ed McBain napsal

87. revír detektivky 3x

Salvatore Lombino