Prachy, prachy, prachy

Dvě stě tisíc dolarů ukradených z jejího bytu, získala Cass Ridleyová, bývalá vojenská pilotka, za svůj "vedlejšák" drogového kurýra. Nemůže toho litovat, protože ji záhy kdosi zavraždí, což i v čase vánočním přivádí naše staré známé na stopu vraha...

První brožované vydání v českém jazyce.

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2508/prachy-prachy-prachy-2508.jpg 4.282

87. revír 51.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , BB art

Money, Money, Money, 2001

Kniha Prachy, prachy, prachy

konicekbily
23.05.2020

Strhující začátek, ve střední části zpomalení, závěr opět na plný plyn. Autor jde v této knize s dobou, už nestačí jenom "obyčejné" zápletky, ale vtahuje do díla i celosvětové problémy - třeba pašování, falešné peníze, drogy, terorismus. Ale podařilo se mu to skloubit, chvílemi s humorem a někde jsou i moudré myšlenky.

debreno
23.08.2019

Čítal som to v puberte, ale vtedy patrila medzi moje obľúbené detektívky, obsahuje drogových priekupníkov, falšovateľov peňazí, nájomných vrahov, pouličných gangsterov, dokonca má výraznú rolu vlamač. Všetko v kvázi uveriteľnom duchu.

Jaruš7
20.08.2019

Od jedné Šelmy k té další, přírodní s pravými instinkty v roli cíleného zabijáka. Úvod od mistra dokonalý.
Případ, 3 x prachy je v titulu tímto zdůrazněn, neboť o ně jasakra jde, a to ve všech sférách.
Parta z okrsku 87 už zestárla a vývoj doby zde má své aktuální problémy, které v řešení není jednoznačné, a tak o překvápka není nouze, a i šifrovácí novinky v digisvětě mají svůj interest.
Citace :"Kdo jim zabrání, aby zničili celou ... zemi? Snad tenhle svět ? Ten váš svobodný svět? Vy? Vy nás zachráníte? Když tu nebudeme, nebude tu nikdo!"
Bez vady, když mistr dostane nápad, pak to stojí za zveřejnění. Suprdílo.

keri.H
02.03.2019

McBain se řadí mezi mé oblíbené autory, většina knih od něho je skvělá, tato je taková zvláštní, ačkoliv ze začátku to vypadalo hodně zajímavě, ale ve výsledku to byl takový průměr.

monika0356
14.09.2018

McBain je prostě moje závislost :) další super knížka.

moničina
18.04.2017

Strašne ma pobavil ten začiatok. Opis levov, ako si v klietke pochutnávajú na mŕtvom tele. A Ollie to so záujmom sleduje a ešte pri tom myslí aj na svoj hladný žalúdok. A potom Carelu skoro zasiahnu strelou namiesto leva. Toto sa mi na jeho knihách páči, že je tam aj sranda, čo zjemňuje tú drsnosť amerického prostredia.

Misan1993
17.08.2015

Nejdříve super rozjetý začátek, ale vyústění děje bylo malinko slabší.

woodward
17.08.2015

Jednu z obětí sežral lev, do případu se montuje Tajná služba a za tím vším je... přečtěte si to.