3x 87. revír

Kniha obsahuje:
Dej mládencům ruky jako lopaty, Brokovnice a Skládačka

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/40660/87-revir-trikrat-87-.jpg 4.7113
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Odeon

Give the Boys a Great Big Hand / Shotgun / Jigsaw

Kniha 3x 87. revír

Jenny055

Veľmi dobré čítanie. Po množstve severských detektívok je táto kniha príjemným oddychom. Dialógy pri vyšetrovaní sú písané tak prirodzene a reálne, stručne a jasne, že som bola nadšená z tohto štýlu písania. Asi siahnem po ďalšej knihe McBaina.

konicekbily

Tehdejší hodně čtená knížka - náklad 100 000 výtisků - a stály se na ní i fronty. Tři příběhy oblíbeného 87. revíru s inspektorem Carellou a jeho kolegy. Pěkné detektivní příběhahy!

Milonak

Další výborná kniha od autora nejlepších detektivek.

BlackBlade
20.10.2018

Tří kratší případy z 87. revíru, všechny naprosto super!
Je tam spousta pěkných situací z osobního života policistů, např. jak se Steve potřebuje pohádat, ale doma má sice krásnou manželku, za kterou se každý chlap otočí, ale je hluchoněmá. A jaké to mělo řešení? Přečtěte si to :)
Opět vše posloucháno jako audiokniha s třešničkou na konci, kde byl dost komplexní rozbor detektivek a vyústění, proč jsou romány od Ed McBaina tak dobré.

1amu
07.05.2018

Jó mládenci jako Steve Carella a spol. si již užívají spokojeného důchodu (možná i ten trouba Genero). Dívají se na TV a jsou rádi, že to co se nyní děje v Isole, již řešit nemusí . Ale před "dávnými časy" jsme ty všechny příběhy louskali fest ! A bylo dobře, že tomu ke konci dal BB ART fazónu, kterou si 87.revír zasloužil.
Všechny tři příběhy v této ošahané a půjčované knize se čtou výborně. Osobně mám nejraději tu poslední "Skládačku" - zejména nápadem, řešit kauzu hledáním dílků umně rozstříhané fotografie. Ale také proto, když čte obr Artie Brown své dcerce také jednou "za uherský rok" pohádku.
A nesmím zapomenout na výborný překlad Jana Zábrany. Proč o tom občas píši ? V detektivkách záleží opravdu hodně na překladu a "Velká trojka" : Jungwirt, Zábrana a Kořán - to byli borci !

bertrand
05.02.2018

Četl kdysi, ale byl nadšen.

MaxQ
16.08.2017

Drsné krimi z drsného prostředí zločinu. Kromě vlastního vyšetřování se autor věnuje i osobním životům detektivům, což ovšem taky není žádná selanka.

moničina
18.04.2017

Všetky tri príbehy boli skvelé. Dva z nich dokonca sfilmované, s Bartoškom ako Carellom, ale filmy boli slabé.