3x 87. revír

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha obsahuje:
Dej mládencům ruky jako lopaty, Brokovnice a Skládačka

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/40660/87-revir-trikrat-87-.jpg 4.7113
Žánr
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Odeon
Orig. název

Give the Boys a Great Big Hand / Shotgun / Jigsaw

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha 3x 87. revír

Přidat komentář
Jenny055
14. října

Veľmi dobré čítanie. Po množstve severských detektívok je táto kniha príjemným oddychom. Dialógy pri vyšetrovaní sú písané tak prirodzene a reálne, stručne a jasne, že som bola nadšená z tohto štýlu písania. Asi siahnem po ďalšej knihe McBaina.

konicekbily
20. července

Tehdejší hodně čtená knížka - náklad 100 000 výtisků - a stály se na ní i fronty. Tři příběhy oblíbeného 87. revíru s inspektorem Carellou a jeho kolegy. Pěkné detektivní příběhahy!

Milonak
11. února

Další výborná kniha od autora nejlepších detektivek.

BlackBlade
20.10.2018

Tří kratší případy z 87. revíru, všechny naprosto super!
Je tam spousta pěkných situací z osobního života policistů, např. jak se Steve potřebuje pohádat, ale doma má sice krásnou manželku, za kterou se každý chlap otočí, ale je hluchoněmá. A jaké to mělo řešení? Přečtěte si to :)
Opět vše posloucháno jako audiokniha s třešničkou na konci, kde byl dost komplexní rozbor detektivek a vyústění, proč jsou romány od Ed McBaina tak dobré.

1amu
07.05.2018

Jó mládenci jako Steve Carella a spol. si již užívají spokojeného důchodu (možná i ten trouba Genero). Dívají se na TV a jsou rádi, že to co se nyní děje v Isole, již řešit nemusí . Ale před "dávnými časy" jsme ty všechny příběhy louskali fest ! A bylo dobře, že tomu ke konci dal BB ART fazónu, kterou si 87.revír zasloužil.
Všechny tři příběhy v této ošahané a půjčované knize se čtou výborně. Osobně mám nejraději tu poslední "Skládačku" - zejména nápadem, řešit kauzu hledáním dílků umně rozstříhané fotografie. Ale také proto, když čte obr Artie Brown své dcerce také jednou "za uherský rok" pohádku.
A nesmím zapomenout na výborný překlad Jana Zábrany. Proč o tom občas píši ? V detektivkách záleží opravdu hodně na překladu a "Velká trojka" : Jungwirt, Zábrana a Kořán - to byli borci !

bertrand
05.02.2018

Četl kdysi, ale byl nadšen.

MaxQ
16.08.2017

Drsné krimi z drsného prostředí zločinu. Kromě vlastního vyšetřování se autor věnuje i osobním životům detektivům, což ovšem taky není žádná selanka.

moničina
18.04.2017

Všetky tri príbehy boli skvelé. Dva z nich dokonca sfilmované, s Bartoškom ako Carellom, ale filmy boli slabé.

1