Barvy smyslnosti

Barvy smyslnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176520/80-dni-barvy-smyslnosti-176520.jpg 2 152 45

80 dní série

Trilogie 80 DNÍ je barvitý provokativní příběh erotické touhy, smyslnosti a naplnění. Rozešla by se mladá žena s přitažlivým, slušně situovaným mužem, který už možná pomýšlí na založení rodiny? Patrně ne. Summer se však nedá vtěsnat do navyklých přihrádek, chce najít sama sebe a touží po partnerovi, jenž ji přijme celou i s její submisivní smyslností. Hudba totiž této houslistce k erotickému naplnění nestačí. Když jí výtržníci v metru zničí housle, překvapivě ji osloví neznámý muž, kterého fascinuje její rudovlasý zjev. Nabídne jí nové, drahé housle pod podmínkou, že mu zahraje nahá. Chemie mezi Summer a Dominikem všechno zařídí po svém a rozvine divoký příběh žádostivosti plný úskalí a prudkých zvratů, v němž žena postupně odhazuje zábrany, aby prozkoumala nejvzdálenější končiny svého já. Honba za slastí si ale žádá svou daň z bolesti a vztah vyrostlý z vášně a netradičního sexu přináší problémy. Má budoucnost, anebo potrvá jen pár týdnů?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Leda

Eighty Days Red , 2012

JajaAP
17.11.2013 1 z 5

No páni, to byl ale děs. Napadá mě spousta výrazů jak bych tuhle knihu nazvala, ale žádný slušný. To nemělo s erotikou nic společného, až se stydím, že jsem jí četla. Hlavní hrdinku jsem si neoblíbila a to jak se nechala využívat (a to je opravdu slavé slovo) z toho mi naskakovala husí kůže. Tahle kniha dává nový rozměr pojmům jako dominus a submisiv. Ikdyž nemám ráda nedočtené série tak tuhle nedám. Jediné co se mi na knize líbilo byla obálka.

P.ary
09.11.2013

No... uf, konečně to mám za sebou, nenechávám nedočtené knížky, proto jsem dočetla... opravdu si nejsem jistá, že budu číst druhý díl... Ne, jsem si jistá... nebudu

čohynka
27.10.2013 4 z 5

Po dlouhé době opět erotický román - ikdyž Markýze De Sade jen těžko někdo překoná.. Tahle knížka mě bavila. Bohužel, v dnešní době je mnoho spisovatelů, kteří vydávají "erotické romány", v kterých ta erotika zoufale chybí - u 50 odstínů jsem měla pocit, že to snad píše 14-ti letá holčina, která se bojí nazvat věci pravými jmény a pořádně se do toho opřít.. Barvy smyslnosti mě bavily, knížka splnila moje očekávání, zvládla bych i tvrdší akce..

wvanilka
18.10.2013 odpad!

Musím jedině souhlasit s widyninkou - děj to nemá skoro žádný a jestli v tom budete chtít hledat nějakou romantiku, věrnost a příběh jako třeba u 50 odstínů, tak dost narazíte. Spíš to opravdu připomíná sepsané porno,,,

widyninka
13.10.2013 3 z 5

Tak tuto knihu, jsem přečetla celkem rychle. Autorka měla dobrý nápad, ovšem obsah byl na mě příliš zvrácený... Zvrhlé erotiky si tam užijete celkem mnoho. 50 odstínů odstartovalo etapu erotických knih, ve které jsou dominantní a submisivní jedinci. V této knize na ně taktéž narazíte. Pokud vás vzrušují rákosky, bytí nebo exhibicionismus, pusťte se do této knihy.

2013  48%Barvy smyslnosti
2013  54%Barvy dychtivosti