Barvy smyslnosti

Barvy smyslnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176520/80-dni-barvy-smyslnosti-176520.jpg 2 152 45

80 dní série

Trilogie 80 DNÍ je barvitý provokativní příběh erotické touhy, smyslnosti a naplnění. Rozešla by se mladá žena s přitažlivým, slušně situovaným mužem, který už možná pomýšlí na založení rodiny? Patrně ne. Summer se však nedá vtěsnat do navyklých přihrádek, chce najít sama sebe a touží po partnerovi, jenž ji přijme celou i s její submisivní smyslností. Hudba totiž této houslistce k erotickému naplnění nestačí. Když jí výtržníci v metru zničí housle, překvapivě ji osloví neznámý muž, kterého fascinuje její rudovlasý zjev. Nabídne jí nové, drahé housle pod podmínkou, že mu zahraje nahá. Chemie mezi Summer a Dominikem všechno zařídí po svém a rozvine divoký příběh žádostivosti plný úskalí a prudkých zvratů, v němž žena postupně odhazuje zábrany, aby prozkoumala nejvzdálenější končiny svého já. Honba za slastí si ale žádá svou daň z bolesti a vztah vyrostlý z vášně a netradičního sexu přináší problémy. Má budoucnost, anebo potrvá jen pár týdnů?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Leda

Eighty Days Red , 2012

Acquenta
22.02.2015 5 z 5

Konečně pořádná kniha o sexu a ne ty naivní romantické plky...za mě 1 ! :-)

Sonula25
18.01.2015 3 z 5

Tak jak mám ráda erotické knížky, tak tahle mě moc nenadchla. Hlavní hrdinka je celkem chvílemi až moc lehká ;-/ a uchylná :-)

Kris12
29.12.2014 1 z 5

Kniha se mi četla celkem dobře, některé pro mě nudné úseky jsem ke konci už přeskakovala. Konec byl zcela jiný než o čem byla kniha, rozhodně jsem čekala něco jiného.

bzdenca
14.11.2014 1 z 5

Od knihy jsem očekávala mnohem víc. Do čtení jsem se musela úplně nutit. Velké zklamání.

honey321
07.11.2014 2 z 5

"The Sunday Times bestselling series of novels" to jako vážně? rozhodně jsem čekala něco víc

Aires
29.10.2014 odpad!

Děs a hrůza..Porno je oproti tomuto velmi slabé kafe.Žádné city ani láska..Hlavní hrdinka Summer je opravdu nymfomanka a touží objevit své nejtemnější touhy, bohužel až moc nepředstavitelně temné a zvrácené.Je mi líto, ale se Summer jsem se opravdu nijak ztotožnit nemohla..

kasilka
03.09.2014 1 z 5

Hrůza, další díly jsem ani nečetla....................... SPOILER...hrát si na otrokyni??? A zadarmo? Kdyby regulérně "šlapala" měla by z toho aspoň peníze :-)

adrianna0305
15.08.2014 odpad!

Novodobé, bohužel velmi špatné, zpracování 'Příběhu O' :-( Od cca sedmé kapitoly se kniha začala řítit do záhuby, až jsem musela zvolit klokaní styl čtení aneb přeskakování řádků a odstavců :-(

marketsim
31.07.2014 odpad!

Předčteno a už vím, že ji víckrát číst nebudu. Vůbec mi nesedla, ale určitě zkusím přečíst další díl. :-(((

Kamilajznik
10.07.2014 1 z 5

noo, za mě teda nic moc, jsem z toho nějaká zmatená a zatím nevím co si mám o Summer myslet...nepůsobí na mě zatím dobrým dojmem. Ale druhý díl si přečtu :-)

Beni
15.06.2014 1 z 5

Kniha mě velice zklamala. Několikrát jsem se přistihla, že čtu aniž bych vnímala děj (a o nic jsem nepřišla). Koupila jsem si sice zbylé 2 díly, ale ještě jsem se k nim nedostala. Asi to budu brát jen jako takovou nouzovku :-(

Mi-šu-le
21.05.2014 3 z 5

Nic moc, jelikož knihy neodkládám, dočetla jsem ji a tím se připravila i na další dva díly, nečekám zázraky, ale přečtu to.

Laf
18.05.2014 2 z 5

Přečteno, i když jsem měla chuť ji někdy radši odložit. Příběh, který se v této knížce skrývá, byl pěkný, ale napsán takovou nudnou formou, že to od čtení odrazovalo. Další díly bych si taky ráda přečetla už jen kvůli tomu, jak se vyvine vztah mezi hlavními hrdiny, ale podruhé už to číst rozhodně nebudu.

psirena
13.05.2014 1 z 5

Proboha, tohle je ale slátanina, nejraději bych hlavní hrdinku profackovala, aby se probrala.

dzucka
28.04.2014

čekala jse od knihy víc.. myslela jsem, že bude jemnější.. ale jinak celkem čtivá..

Nuttelka
28.03.2014 3 z 5

Vůbec jsem se nemohla začíst, ale asi tak od poloviny už se to dalo, mám doma i další 2 díly, jen nevím, zda se do nich pustím hned nebo někdy časem :-)

Ceeca
11.02.2014

tato kniha mě zklamala, jedná se spíš o lehké porno, které je bez děje, takové celé nějak halabala napsané

Ivy
19.01.2014 3 z 5

Mám z knihy takové rozporuplné pocity. Opravdu se to vyhýbá všem knihám, které jsem doposud na toto téma četla... počínaje 50 odstínama. Aspoň mě děj překvapil. Ale všeho s mírou a tohle pro mě prostě bylo místy moc. Knihu jsem mnohokrát zavřela s tím, že ji neodčtu... nakonec se mi to podařilo, konec mi aspoň přidal trochu na zvědavosti a další díl si asi přečtu, ale... první už nikdy víckrát.

radus
19.01.2014 4 z 5

Nečekejte nějaký slaďák nebo romantiku. Hlavní hrdinka taky není žádná upejpavka, takže se oddává sexu jak se svým bohatým milencem, tak v různých fetišistických a bdsm klubech. Kdo má rád tvrdší formu sexu, určitě doporučuji tuto knihu přečíst.

sarahbetrmen
30.12.2013 3 z 5

No, já mám momentálně knihu rozečtenou, bohužel po přečtení trilogie 50 odstínů budu těžko hledat podobné čtení...prostě to není ono, nemůžu si pomoct,ale dočtu celou trilogii.

2013  48%Barvy smyslnosti
2013  54%Barvy dychtivosti