77 pravidel pro úspěšná přání

Přát si můžete v každém věku – lhostejno, zda jste dítě, nebo stařec, teenager, nebo v nejlepších letech. Ať objednáváme, přejeme si nebo pochybujeme – vše probíhá výhradně podle zákona přitažlivosti. A fascinující je, že úspěšná přání nemají žádné hranice. Přát si můžete prakticky cokoliv – Váš život bude pak šťastnější Pierre Franckh nám ve své knize 77 nejúspěšnějších pravidel pro přání ukazuje, jak můžeme pomocí správných přání obrátit svůj život k lepšímu. Ve své knize nám předkládá 77 nejúspěšnějších pravidel pro přání z těchto oblastí: láska & partnerství – děti & rodina – zdraví & wellness – povolání & kariéra – úspěch & majetek – jak si přejí děti – neobvyklá přání. Tato pravidla tvoří do jisté míry základ všech přání. Jak s tím začít a dosáhnout splnění našich přání, radí efektivním způsobem tato kniha....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163372/77-pravidel-pro-uspesna-prani-163372.jpg 426
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Anag

Die 77 Erfolgreichsten Wunsch Regeln, 2011

Kniha 77 pravidel pro úspěšná přání

Ennie
29.07.2018

Přišlo mi, že se to pořád opakuje - v podstatě je to stejné jen jinak řečeno, aby se to roztáhlo na těch 77 pravidel. Myslím si, že pokud někdo o Zákonu přitažlivosti skoro nic neví, tak je to docela dobrá kniha - jinak nenabízí nic nového :).

Za mě od autora spíše doporučuji "7 klíčů k lehkosti bytí" a "Jak si správně přát".

Zlajda95
30.01.2018

Když člověk zapomene, že se jedná o ezoteriku, dalo by se říct, že se jedná o soubor pravidel pro pěstování sebelásky a naučení optimismu. Některé věci mi připadají zbytečně rozpitvané - asi to bylo nutné pro vytvoření krásného počtu "77". Někdy je méně, více :-)

Betyty
06.08.2015

Shrnutí pravidel všech předchozích knih. Knihy autora Franckha mi pomohly stát se lepším člověkem.

Moňule13
10.10.2013

Pěkné shrnutí pravidel z předchozích knih. Pierrovy knížky mám moc ráda a díky nim jsem začala některé věci dělat jinak a rozhodně se dívám na svět pozitivněji.