7 návyků úspěšných teenagerů

7 návyků úspěšných teenagerů https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120000/7-navyku-uspesnych-teenageru-120000.jpg 5 21 6

Inspirativní a praktický průvodce pro teenagery na cestě k úspěšnému životu Být teenager je skvělé a současně náročné. V knize 7 návyků úspěšných teenagerů její autor Sean Covey aplikuje nadčasové principy obsažené v 7 návycích (7 návyků skutečně efektivních lidí, Stephen R. Covey) na život teenagerů, na nelehké problémy a rozhodnutí, před nimiž stojí a jenž mohou zcela změnit jich život. Sean Covey v této mimořádně čtivě napsané knize, plné humoru a poutavých příkladů, čtenářům zábavným stylem ukazuje, jak postupně, krok za krokem, zlepšit vlastní představu o sobě samých, navazovat přátelské vztahy, odolávat tlaku vrstevníků, dosahovat cílů, které si stanovili, vycházet s rodiči, a mnoho dalšího. Kniha kromě toho obsahuje spoustu vtipných ilustrací, zajímavých postřehů, chytrých myšlenek a neuvěřitelných příběhů teenagerů ze všech koutů světa. Kniha 7 návyků úspěšných teenagerů zaujme teenagery tak jako žádná jiná. Knihu 7 návyků úspěšných teenagerů by si měl přečíst nejenom každý teenager, ale stejně tak i jejich rodiče a prarodiče, a vlastně každý dospělý, který se dostává do styku s mladými lidmi a má na ně vliv. Tato kniha je předurčena k tomu, aby se stala „biblí“ všech, kteří chtějí naplno prožít nejenom svá mladá léta, ale chtějí mít radost ze života i v pozdějších etapách života.... celý text

4485
21.08.2022

Právě nastupuji na střední školu a díky této knize mám motivaci, jako ještě nikdy. Autor který tuhle knihu napsal se nebojí přiznat svoji minulost a úžasně vysvětluje všechno potřebné tak, aby tomu bylo hned rozumět. Dlouho jsem váhala hodně věcí začít dělat, neměla jsem k tomu odhodlání a ani motivaci, ale tahle kniha mi změnila a stále mění život k lepšímu. Velmi doporučuji!

pavel9509
07.03.2018 4 z 5

Tato kniha je rozhodně poučná a dokáže některé lidi správně nasměrovat. S některými myšlenkami zcela nesouhlasím, ale to je v pořádku, protože každý máme jiný náhled na svět a jiné zkušenosti. Naopak se spoustou věcí souhlasím a mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že takto fungují. S klidným srdcem mohu tuto knihu doporučit.

Meme
18.08.2016 5 z 5

Skvělá knížka! Moc mi toho dala a určitě si ji přečtu znova!

Mondie
25.04.2016 4 z 5

Kniha mne ovlivnila, o tom žádná. Dostala jsem se k ní už na ZŠ, a na některé spolužáky jsem vyzkoušela pár testů. Už tenkrát se určovalo, že možná budu učitelkou ;) Takže doporučuji. Vliv na ne měla v tom, že je nutné dopřát si spánek v absolutní tmě, o což se snažím do dnes. A že nic není předem ztraceno...

Katy007
29.09.2014 5 z 5

Kniha plná inspirace a skvělých způsobů, jak projít ofektivně obdobím teenagera. Troufám si říct, že ovlivnila, možná i změnila, některé moje návyky, a pomohla mi ujasnit su své postoje a hodnoty. Díky, Seane!

Jakubín
21.09.2014 5 z 5

Úžasná kniha, která mi začala postupně měnit život a nechala mě uvědomit si základní životní principy.
Je čtivá, a to pro většinu věkových kategorií. Rozhodně doporučuji!!! :-)