7 návyků úspěšných teenagerů

Pro úspěšný a harmonický život

Způsoby zvládnutí nesnadných problémů, přijmutí zdravých návyků a principů v příručce pro teenagery.

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114077/7-navyku-uspesnych-teenageru-114077.jpg 4.717
Pro děti a mládež
Vydáno, Pragma

The 7 Habits of Highly Effective Teens

Kniha 7 návyků úspěšných teenagerů

pavel9509
07.03.2018

Tato kniha je rozhodně poučná a dokáže některé lidi správně nasměrovat. S některými myšlenkami zcela nesouhlasím, ale to je v pořádku, protože každý máme jiný náhled na svět a jiné zkušenosti. Naopak se spoustou věcí souhlasím a mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že takto fungují. S klidným srdcem mohu tuto knihu doporučit.

Meme
18.08.2016

Skvělá knížka! Moc mi toho dala a určitě si ji přečtu znova!

Mondie
25.04.2016

Kniha mne ovlivnila, o tom žádná. Dostala jsem se k ní už na ZŠ, a na některé spolužáky jsem vyzkoušela pár testů. Už tenkrát se určovalo, že možná budu učitelkou ;) Takže doporučuji. Vliv na ne měla v tom, že je nutné dopřát si spánek v absolutní tmě, o což se snažím do dnes. A že nic není předem ztraceno...

Katy007
29.09.2014

Kniha plná inspirace a skvělých způsobů, jak projít ofektivně obdobím teenagera. Troufám si říct, že ovlivnila, možná i změnila, některé moje návyky, a pomohla mi ujasnit su své postoje a hodnoty. Díky, Seane!

Jakubín
21.09.2014

Úžasná kniha, která mi začala postupně měnit život a nechala mě uvědomit si základní životní principy.
Je čtivá, a to pro většinu věkových kategorií. Rozhodně doporučuji!!! :-)

dospívání psychologie adolescentů úspěch pro mládež

Sean Covey
americká