6minutový kouč - Najdi znovu sám sebe

6minutový kouč - Najdi znovu sám sebe https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202025/bmid_6minutovy-kouc-najdi-znovu-sam-sebe-9XS-202025.jpg 3 16 2

Jste šťastní? Je váš život takový, jaký jste představovali? Nebo máte pocit, že to přece ještě nemůže být všechno? Pierre Franckh vytvořil jednoduchou a efektivní metodu, jak můžete dosáhnout svých vizí a cílů - 6minutový princip. Pomocí každodenních 6minutových cvičení si můžete vytvořit takový život, jaký si skutečně přejete. První vydání.... celý text

Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , BizBooks

Der 6 Minuten Coach - Enfinde dich neu! , 2013

MOu598
MOu598
12.09.2019 4 z 5

Útlá knížka. Přečetla jsem několikrát, i zkusila nějaká cvičení, ale nemám trpělivost. Věřím, že když se něco opakuje, přejde to do krve. Ale starého psa novým kouskům nenaučíš.

vlkcz
vlkcz
31.08.2017 2 z 5

Taková klasika osobního rozvoje. Ale nemohu si pomoci, pochybuji, že tyhle instantní návody, jak během tří týdnů ze sebe udělat jiného člověka, mohou člověka proměnit trvale. U mě to aspoň funguje zpravidla do první vážnější krize. Na druhou stranu, autor je aspoň upřímný a upozorňuje, že staré vzorce nemizí, jen jsou obaleny novějšími, které je třeba neustále upevňovat.