59 vteřin

59 vteřin https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65450/vterin-malym-zamyslenim-k-velkym-zmenam-65450.jpg 4 24 5

Chcete vylepšit některou z důležitých stránek vašeho života? Například shodit pár kilo, najít ideálního partnera, získat práci svých snů nebo být prostě šťastnější? Pak byste měli určitě sáhnout po knize 59 vteřin! Psycholog Richard Wiseman v této převratné knize předkládá nový způsob zkvalitnění lidského života podložený seriózními výzkumy. Autor ve své knize popisuje vědecké studie zabývající se životní spokojeností a přináší efektivní doporučení, jejichž realizace netrvá moc dlouho – zhruba minutu. Témata, kterými se Richard Wiseman v knize 59 vteřin zabývá, jsou: štěstí, přesvědčování, motivace, kreativita, přitažlivost, stres, vztahy, rozhodování, rodičovství a osobnost.... celý text

Literatura světová , Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Anag

59 seconds , 2009

karelpeter
07.11.2020 5 z 5

Zajímavá kniha, která je výcucem nejrůznějších studií. Vyvrací tak celou řadu mýtů a chimér. Doporučuji.

DK_Ronie
28.09.2020 4 z 5

Psano je to docela dobre. Nektere rady davaji smysl a jsou uzitecne, postrehy docela originalni. Obcas to ale vyvolava dojem spekulativniho cary mary, nez nejake overitelne zavery.

_k_
05.01.2020 5 z 5

Skvělá kniha o psychologii, podložená skutečnými výzkumy a obsahuje rady, jak si zlepšit život reálnou cestou. Doporučuji

dalimoni
18.06.2013 5 z 5

Výborná kniha. Čtivá, inspirující. Zabývá se lidských chováním a je v některých kapitolách doplněna také testy, které si každý čtenář může udělat a sám se i "zaškatulkovat" do daných typologii. Autor se zabývá různými tématy např. Přesvědčování, Motivace, Kreativita, Vztahy...., každá kapitola je psána čtivě a poutavě. Autor podporuje své myšlenky psychologickými testy, které byly provedeny na skupinách lidí a které podporují jeho teze. Doporučuji pro čtenáře, kteří mají rádi např. Arielyho, Gladwella atd.

Captain
06.08.2012 5 z 5

Absolutně doporučuji! Velmi chytrá kniha, díky které se dozvíte spoustu zajímavostí, které jsou, narozdíl od jiných knih, opravdu pravdivé (knihu napsal psycholog a vše podpírá studiemi). Nenechte se odradit anotací, životní příručka to je pouze tehdy, že chcete aby jí byla, jinak kniha perfektně funguje i samostatně. S touto knihou nemůžete šlápnout vedle.

Richard Wiseman
britská, 1966