53 dopisů pro mou lásku

53 dopisů pro mou lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392729/bmid_53-dopisu-pro-mou-lasku-KXz-392729.jpg 4 148 51

Tohle není typická romance. Není černobílá. Linie se protínají. Zdi se bortí. To dobré se mění na špatné. A to špatné se mění na velmi, velmi dobré. Shayda Hijaziová – dokonalá manželka, dokonalá matka, dokonalá dcera. Třicet pět let hrála podle pravidel, polykala tajemství, pohřbívala sny a dělala všechno pro to, aby držela rodinu pohromadě. Shaydu Hijaziovou čeká setkání s tou jedinou věcí, která to celé může rozbít, s tou jedinou věcí, která jí vždycky byla odepřena – s láskou. Troy Heathgate – nezkrotný, vzrušující, nebezpečný. Muž, který si dělá přesně to, co chce. Život se sklání před jeho přáním. Dokud se nesetká s něčím, kvůli čemu by se všeho vzdal, ale nemůže to mít. Narodili se ve stejný den v opačných koutech světa, ale jejich cesty se protnou. A nic už není jako dřív.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

53 Letters for My Lover , 2014

MíšaS.
31.03.2020 1 z 5

Jediný pocit, který z knihy mám je, že to bylo divné.
Po přečtení pozitivních komentářů se divím, jestli jsem četla tu samou knihu. Je to taková tuctová romance pro velké holky.
Také nějak nechápu ten název. Doopravdy jsem si myslela, že dopisy tam budou hrát nějakou roli. Ano, pochopila jsme, že každá kapitola je jeden "dopis", ovšem nevím jak Vy, ale já stylizuji dopisy jinak. Prostě mi ten název nesedí. Asi jsem si celý příběh představovala trochu jinak.
Kniha byla uměle natahovaná předvídatelnými situacemi, které budou mít předvídatelné vyústění pro hlavní hrdiny.
A ten neskutečně sladký konec mi také nesedl.

Kdyby nebyly zavřené knihovny, ani bych knihu nedočetla, anebo bych s ní skočila dřív díky "rychločetbě", ale bohužel...

Terez25
23.02.2020 4 z 5

Pěkné, romantické počtení o dvou lidech, které spojuje zakázaná láska, navzdory odlišnosti kultur.
Papírová labuť se mi ale přeci jen líbila o něco víc, přesto ale knihu doporučuji.
Moc jsem nepochopila název, protože žádné dopisy v příběhu nikdo nikomu nepíše. Asi nějaká metafora, či co... a možná by se jednotlivé kapitoly mohly jmenovat prostě kapitola 1, kapitola 2, atd. a ne těmi divnými názvy. Jinak se ale knížka čte pěkně a svižně.

Jejunka
20.02.2020 5 z 5

Moc pěkný příběh, někdy v půlce jsem si říkala proč je taková zabržděná, vždyť ji čas utíká před očima. Mnoho zvratů, mnoho událostí, že jsem čekala do posledního listu, že se zase něco pokazí. Opravdu je člověk pořád ve střehu. Četla jsem labuť i mlhy a dle mého labuť je top, tohle druhé a mlhy třetí. Zatím jsem s autorkou spokojená

Ivet1990
17.02.2020 5 z 5

Wau... Je to velmi krásný příběh o lásce, která přichází bez pozvání. Je to příběh o silné ženě, která si i přesto vše čím si musela v životě projít nevzdává a hledá své štěstí. Kniha se moc dobře četla, ale musím přiznat, že ze začátku to byl trochu boj. Mnoho postav a do toho jak se prolínala minulost, přítomnost a její vzpomínky na určité momenty mě chvílemi mátli. Jsem ráda, že jsem to nevzdala, protože za mě tento příběh opravdu stál za přečtení.

evik2710
16.02.2020 2 z 5

Nic moc 40 stran o ničem pak teprve začal děj

Katt15
16.01.2020 3 z 5

Kniha se příjemně četla, nicméně vzhledem kultury hrdinů to neni úplně můj šálek kávy. Ale na dlouhý zimní večer proč ne.

jinbr
16.01.2020 5 z 5

Zcela určitě zajímavý příběh postavený na rozdílnosti kultur

LéňaM
14.01.2020 5 z 5

Zacatek knihy byl těžší.
Hodně postav. Dvě časové linie.
Pak se to rozjelo a nemohla jsem se od knihy odtrhnout.
Ač se to zdá jako červená knihovna, tak přesto je to příběh k zamyšlení.

kalimaskry
14.01.2020 4 z 5

Klidný, odpočinkové čtení. Hlavní hrdinové mě bavili, ale něco tomu prostě chybělo, proto 4*

Damonka12
02.01.2020 2 z 5

2,5 příběh měl něco do sebe, ale mě rozhodně nebavil. Asi to není můj šálek kávy.

den_i
24.12.2019 5 z 5

Wow.Kniha svými zvraty neustále udržuje čtenáře v nevědomí jak vlastně příběh skončí.Krásně napsána, určitě si od spisovatelky něco přečtu. Příběh se mi na dlouho zaryje do paměti.

happy19
12.11.2019 5 z 5

Úžasný příběh!
Cesty jsou občas trnité;-)
Člověk musí věřit!
Láska si cestu vždycky najde:-*

adriane9
04.11.2019 5 z 5

"Tvůj otec a já jsme mezi sebou něco měli, hořeli jsme tak jasně, až nám hvězdy záviděly. Ale třeba víš něco, co já ne. Třeba když si nedovolíš vzplanout, nikdy nevyhoříš."
"Kdybychom se rozhodovali na základě toho čeho se bojíme, byli bychom stále ochromení strachem. Nenašla bys odvahu milovat, snít nebo doufat nebo plavat v oceánu. A to z nás přece dělá lidi. To nás přes to všechno přenese."

Po přečtení Labutě jsem 53 dopisů půjčila z knihovny, protože jsem nečekala takovou pecku. Jenže tohle mě pohltilo tak moc, že musím knihu mít doma. Tohle člověk čte a dotýká se ho to přímo na srdci, celý životní příběh těch dvou vás láme a zase spojuje. Krásná kniha a možná bude ještě hezčí až se mi to rozleží a vím, že na ni nikdy nezapomenu..

/edit.. První kniha, kterou jsem komplet přečetla i podruhé. Miluju ji a miluju to celý slovo od slova a závidím tu sílu a syrovost lásky, kterou umí Leylah popsat ze všech nejlíp.

Kameika
14.10.2019 5 z 5

Autorka patří mezi moje oblíbené, mám ráda styl jejího psaní. A samozřejmě šťastný konec jak jinak.

Mellisek
13.10.2019 2 z 5

Upřímně, již mám od autorky přečtenou jednu knihu, která mě pohltila, ale o této knize to říct nemohu.
Velice zajímavý námět - Opravdu dlouho jsem čekala na námět jako je tento v dospělém světě milostná aféra. Překvapila mě i jiná kultura atd. Co mě ovšem totálně odradilo bylo nevyspělé jednání matky v hlavní roli a poslední kapka byla událost s manželem téměř na konci knihy. Celou dobu čekáte co bude, jak se rozhodne, co manžel, co Troy a ve finále se stane co se stalo? Neuvěřitelně absurdní. Sexuální scény pěkné, milé nicméně opět absurdní. Škoda, P. Labuť byla skvělá.

maafa
04.10.2019 4 z 5

Moje druhá kniha od této autorky a opět nezklamala. Zajímavá romantika.

katslana
20.07.2019 5 z 5

Tak a hotovo. Bylo to BEZVADNÝYÝYYY♡♡ Leylah opět nezklamala. Vyždímala ze mě všechny emoce. Smutek, radost, vztek a i zamyšlení nad životek ♡♡ Doporučuji 9/10.

a.k
10.07.2019 4 z 5

Moc krásný příběh. I když mně se více líbily předešlé knihy, kde byla romantická linka vždy jen součástí výraznější dějové zápletky. Tento román nabízí především velkou dávku romantiky, zakázané lásky, erotických dostaveníček a hledání cesty, jak naložit se svým životem. Ale za přečtení určitě kniha stojí. Doporučuji.

llllucka
05.07.2019 4 z 5

Kniha se dobře četla, ale nemohu dát plný počet hvězd. Na to tam bylo těch zvratů až moc. A vadilo mi, že zásadní okamžiky (např. nemoc) byly brány hopem.

Monique66
27.06.2019 5 z 5

Tato kniha byla už má druhá od autorky. Stejně jako u první knihy jsem z ní byla nadšená a mám ji ještě teď plnou hlavu. Až mě překvapilo, jak je vše popsáno, že pochopíte všechny činy, které bych jinak odsoudila. Děj vás pohltí a vy prostě musíte číst dál.

pro ženy erotika tajemství romance zakázaná láska

Leylah Attar
americká