500 veganských receptů

500 veganských receptů https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159542/bmid_500-veganskych-receptu-u1M-159542.jpg 3 12 4

Paleta lahodných receptů – od chilli a dušených směsí po koláče, bramborové lupínky a sušenky. 500 veganských receptů vám nabízí výběr jídel z vašich oblíbených potravin a recepty odpovídající vaší tradici. Najdete zde lahůdky z mezinárodní kuchyně, ale i exotické recepty z indické, nebo cajunské kuchyně. Zahřejí vás vynikající polévky, zasytí vydatná hlavní jídla, naučíte se péct chleba i hříšně lahodné dezerty. Jednotlivé recepty jsou označeny praktickými piktogramy • bez glutamátů, • nízkotučné • neobsahuje sóju • příprava do 30 minut... celý text

Literatura naučná , Kuchařky

Vydáno: , Anahita

500 Vegan Recipes , 2009

Tyet
04.12.2017 4 z 5

Prima recepty, je jich hodně a fotky mi určitě nijak nechybí. Ve všech receptech ale upravuji množství cukru, asi tak o tři čtvrtiny :) Knihu doporučuji, hodně ji využívám.

whack
18.09.2016 4 z 5

Hrubá kuchárka, 500 receptov na vegánske omáčky, pomazánky, šaláty, dressingy, polievky, guláše, cestoviny, obilniny, koláče, torty, buchty, hlavné jedlá, chleby a iné jedlá. Recepty sú písané prehľadne, ale k jedlám chýbajú fotky.

Etelea
06.09.2016 1 z 5

Ano,kuchařka, kde si práci s vizualizací nedali vůbec. Měla jsem půjčené z knihovny a byla jsem ráda, když jsem ji vrátila.

J.books
22.08.2014 1 z 5

Opět kuchařka bez fotek , to prostě nejde dohromady