441 hádanek, rébusů a logických her

441 hádanek, rébusů a logických her https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353100/bmid_441-hadanek-rebusu-a-logickych-her-0rH-353100.jpg 5 1 1

Kniha obsahuje přes 400 logických her, které jsou rozděleny podle obtížnosti do sedmi stupňů od začátečníků až po mistrovskou úroveň. V úvodu autor popisuje základní systém her, jejich strategii a na konci knihy pak doplňuje řešení. Všechny hry jsou stejně jako populární sudoku založeny na čtvercové mřížce, tvořené jednotlivými buňkami, a nabízejí velké množství variací. Na své si tak přijdou všichni, kdo mají rádi sudoku a moderní logické hry.... celý text

pavel9410
02.08.2020 5 z 5

Je tam cca 60 druhu puzzlu v 7 levelech obtiznosti. Nektere typy jsem znal, nektere zas ne, clovek si proste muze vybrat co ho bavi. Navody a pravidla jsou vyborne prelozena, srozumitelne a bez logickych nesrovnalosti.
Nektere knizky s logickymi rebusy jsou tezke lustit v cestine, prijde mi, ze ne vzdycky prekladatel rozumi tomu rebusu a pak clovek zapasi spis s tim, co tim asi chtel basnik rici, ale u tehle knizky jsem na zadny takovy problem nenarazil. Za mne 5 * i za preklad!