44 kapitol o 4 mužích

44 kapitol o 4 mužích https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427697/bmid_44-kapitol-o-4-muzich-oXL-427697.jpg 3 86 33

44 kapitol série

Knižní předloha chystaného seriálu Netflixu, jehož název bude SEX/LIFE, přichází na trh! Tohle o ní říká sama autorka: Školní psycholožky nemají psát knihy o sexu. Považuje se to za „neetické“ a „důvod k propuštění“. Máte štěstí, že etika nikdy nebyla moje silná stránka. Léta jsem se snažila zpestřit svůj sexuální život, až jsem to nakonec vzdala a spokojila se s deníčkem. Možná můj nádherný, chladný manžel-cifršpion jednoduše nebyl schopný takové vášně, jakou jsem očekávala. Koneckonců, moji bývalí – tatér, později mariňák, později vyvrhel z motorkářského klubu, punk-rocker s tváří nevinného děcka, propuštěný z vězení na podmínku, a heavymetalový basák – byli nachlup stejně tetovaní a nabití testosteronem jako hrdinové mých oblíbených romancí. Když už nemůžu znovu prožívat takovou vášeň v reálném životě, můžu o ní aspoň psát. Ne? Nikdo se o tom nemusí dozvědět. Bude to moje malé tajemství. No a víte, co se stalo? Můj manžel si tu blbost přečetl. A víte co ještě? Začal se s nimi trumfovat. Opilá mocí a na pochybnou radu mé nejlepší kamarádky a kolegyně jsem začala testovat hranice – vytvářela jsem deníkové záznamy určené přímo k tomu, aby zmanipulovaly Kenovo chování. Většinou reagoval skvěle – až na případy, kdy skvěle nereagoval.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

44 Chapters about 4 Men , 2016

pavlikova9332
pavlikova9332
13.07.2020 3 z 5

Trošku jsem se ztrácela v tom co čtu ale hlášky mě bavili jen 2 díl asi odložím na jindy

Ditules
Ditules
09.06.2020 2 z 5

Četla jsem i lepší. Jsem zvědavá, jak se s tím popere Netflix... Když to bude trošku víc humorné, tak tomu možná dám šanci.

maca5449
maca5449
07.06.2020 5 z 5

COŽE?! Jak to, že má tak nízké hodnocení?! (jen 54%?!?!?)
JAK TO?!?!
Vždyť je to naprosto ženiální!
Vždyť jsem se u toho smála, až jsem měla křeče!
Kde se jako stala chyba?!?!?!

Nechtěla jsem to původně číst.
Deníkové záznamy mě neba a anotace mě nezaujala.
A že to bude na Netflixu? No a?
Jenže, druhý díl má pěknou obálku. (Já vim, nemusíte mě kamenovat, jsem si vědoma svých hříchů a slabostí.) A bylo by blbý začínat druhým dílem, že? Tak jsem se do toho pustila a nečekala vůbec nic. Jen slátaninu.

Jsem nadšena. Jako vážně nadšena. Jako tak moc, že si snad vypíšu poznámky, hlášky, a přečtu si to ještě 5x, dokud nevstřebám všechno, co z těch stránek sálá.
Obdivuju chlapy, co vydrží deset let se střelenou megerou a dokážou si zachovat zdravý rozum. A ještě ji milovat jak blázen. Dává mi to naději, že ten můj jednou s křikem neuteče někam za hory, za doly.

Není to kniha pro každého. Asi to spoustě lidem bude připadat hodně divné a moc střelené (soudím teda podle toho hodnocení). Ale autorka srší vtipem, sarkasmem, praštěnými historkami, cynismem. A co si budem, je šílená. Fakt hodně šílená. Ale on ji i tak miluje. I když na něj bezdůvodně křičí, že je sráč nebo debil. Což je prostě síla.

Pedruska01
Pedruska01
01.06.2020 3 z 5

Anotace byla velmi zajímavá, ale to, co jsem ve skutečnosti dostala, jsem absolutně nečekala. Ta kniha byla... sakra, já nemám slov, ale bohužel v tom trochu špatném smyslu. Byl to šílený, bizardní deník, který opravdu nemá obdoby. V první řadě jsem nečekala, že se jedná o deník, ale o klasický román/příběh. Z formy nejsem zklamaná, je to spíš takové zpestření. A musím přiznat, že i když jsem z toho nebyla unešená, spíš jsem jen nechápavě sledovala stránky, tak to má neskutečnou čtivost. To jako vážně.
Hlavní hrdinka BB byla holka, ke které jsem si nevytvořila za těch 300 stránek vůbec žádný vztah. Nejsem žádný puritán, ale ona byla šílená a divná snad všemi směry, především v období její puberty. Asi takových existuje hromada, ale přesto krucinál... co to sakra bylo?! V její dospělosti to bylo trochu lepší, co se týče chování, ale žádná sláva. Hlava mi ji okamžiky nepobírala. Jako třeba chápu, že je na manžela naštvaná a hanlivě ho označí, ale jsou snad i mírnější výrazy, ne?! Zvlášť v situacích, kdy to bylo mimo anebo bezdůvodné a nefér.
Ze všech těch jejích modrookých přítelů se mi nejvíc zamlouval paradoxně Knight a Hans. A taky její manžel Ken, protože ten byl nejnormálnější.
Její vyprávění bylo místy úsměvné a slušně řečeno "zajímavé", ale to bylo všechno.
Úplně si neumím představit s tímhle materiálem stavět seriál, i když nějaký ujetý sitcom se z toho vytřískat dá - s každou blbostí se nějak naloží.
Tahle kniha mi nejspíš absolutně nic nedala, ale zase nelituju toho času, co jsem nad ní strávila. Každopádně si stojím za tím, že tímhle Baronet tak trochu přehmátl. Otázkou je, zda nechtějí mezi svými osvědčenými romancemi trochu rozvířit ten stereotyp? Ať už je to jak chce, tohle alespoň pro mě rozhodně není kniha, po které bych znovu někdy sáhla. Ne. Však, abych byla upřímná, jsem zvědavá na další autorčino "veledílo", co Baronet touhle dobou jistě už má v tiskárně. I když dle anotace - o čem sakra kniha jako bude, když jsme se to již dozvěděli v těch 44 kapitolách?! No uvidíme. Pro tentokrát doporučení nemůžu dát.

Knihomolka97
Knihomolka97
20.05.2020 2 z 5

No... co na to říct. :D
Bylo to zajímavé a trochu ujetéé. Některé části byly fajn, bavily mě, bylo to vtipné a docela žhavé. Hlavní hrdinka (tedy sama autorka) mi ale nesedla. Nebyla vyloženě nesympatická, ale ani nijak zvlášť sympatická. Vadilo mi, že se často opakovala. Třeba to, že ex číslo dva je zábavný, ale blbý, že chce aby si její manžel (neboli hajzl, parchant, sráč - její slova, ne moje) nechal vytetovat její jméno a další věci, zmiňovala x-krát!! Dvakrát jsem se při čtení sekla a odmítala číst dál. Ovšem další díly si ujít nejspíš nenechám už kvůli chystanému seriálu. :D 2,5 *

Majuš333
Majuš333
17.05.2020 3 z 5

Toto bola taká totálna hovadina, že už asi aj sama môžem napísať knihu... Autorka naozaj pozliepala piate cez deviate... Dala som to síce na jeden záťah a musím uznať, že sa to číta rýchlo a ani sa niekedy nestihnete pozastaviť nad niektorými vecami v pozadí, ktoré sú pritiahnuté za vlasy, ale:
Jednu * musím ubrať, pretože mi vadilo autorkino zhadzovanie samej seba (coura), nadávanie na svojho manžela Kena, že je bezcitný sráč a tiež pri každej možnej príležitosti nezabudla uviesť, že jej rodičia sú večne zhúlení... Druhú * uberám za jedno slovo, ktoré mi zdvíhalo žlč a to je pipina! Tretiu * som chcela ubrať kvôli jej chlapom, ktorí všetci vyzerali rovnako (pieskové vlasy, modré oči), ale nakoniec sa našiel opak, takže * zostáva :)
Ešte sú v tejto sérii 4 časti podľa goodreads, do ktorých sa určite už púšťať nebudem, môj čas si zaslúžia oveľa lepšie knihy...

Lenny.Wolf
Lenny.Wolf
24.04.2020 3 z 5

Na Goodreads má tato kniha 4,2*, tak jsem si říkala, jo, to bude dobrý, anotace zní super, kór když se ke knize vyjadřovala i Colleen Hoover, jak to miluje. Ale to jsem se spletla, ne že bych se párkrát nezasmála, ale spíš to bylo nemastný, neslaný a místy i trapný. V budoucích knížkách určitě pokračovat nebudu.

Blanka29
Blanka29
18.04.2020 1 z 5

Kniha me nadchla anotaci, ale bohuzel, az na par vyjimek, ktere byly legracni jsem se neskutecne nudila a knihu i pres veskere usili nedocetla....

AliceTief
AliceTief
17.04.2020 3 z 5

No podle anotace jsem se opravdu těšila na tuto knížku, ale musím říct že mě to zklamalo. Chvílemi jsem nevěděla o kom to sakra píše, co je skutečné a co ne. Nicméně jsem byla zvědavá na její manželství, takže jsem vydržela dokonce. Druhá polovina mě bavila o něco víc =)

LadyElisa
LadyElisa
13.04.2020 odpad!

V této knize jsem se zmýlila. Styl psaní mi nesedl a knížka mě přestala bavit už po pár kapitolách, nicméně začátek vypadal velmi slibně, ale pak už to postrádalo smysl. Do druhého dílu už nepůjdu. Netflix chystá podle tohoto dílka i seriálovou adaptaci, třeba překvapí...

Iliss
Iliss
11.04.2020 5 z 5

Mě se to rozhodně líbilo! Bylo praštěné, ujeté a vtipné :D

lusitta05
lusitta05
07.04.2020 2 z 5

Začala som a tak aj skončila. Dobrá blbosť, nudná ako hrom. Čakajú ma svižnejšie príbehy, tak pri tomto nebudem strácať čas.

jaspis
jaspis
02.04.2020 2 z 5

Nerada kritizuji, ale tady jsem bohužel sáhla vedle. Byly pasáže, kde jsem se bavila, ale vetšinou jsem si připadala jako z jiné planety. Autorka mi nesedla.

romantika zfilmováno – TV seriál

B.B. Easton