4 záhadné příběhy Čtyřlístku

4 záhadné příběhy Čtyřlístku https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410008/bmid_4-zahadne-pribehy-7s0-410008.jpg 4 16 5

Kniha obsahuje příběhy: Starosti paní starostky, Král Leguán, Zázračný pramen a Golemovo tajemství.

Luky110812
13.11.2023 5 z 5

Syn si četl sám. Líbily se mu všechny 4 příběhy. Nejvíce asi o Golemovi.

hippiesak
16.12.2022 4 z 5

Toto byla pěkná sbírka. 4 fajn záhadné příběhy. Bavily mě všechny 4 :) Po delší době dobře vymyšlený námět, mělo to nápad :)

martinstefko
10.09.2019 3 z 5

Kniha "Čtyřlístek: 4 záhadné příběhy Čtyřlístku" není čtení, které bych vnímal jako něco naprosto jedinečného. Je to příjemné čtení pro děti a lehké odpočinkové čten pro dospělého, který v tom asi nic moc víc hledat nebude. Líbí se mi skutečnost, že je kniha vydávána nejen v pevné vazbě, ale i v měkkých deskách, což komiksu dle mého sluší, hlavně pokud chceme, aby se dostat k dětem. Ten příběh nebude lepší v tvrdých deskách a paperback získá správnou patinu, když se čte. Komiksy v sešitu "Čtyřlístek: 4 záhadné příběhy Čtyřlístku" jsou celkem různorodé, možná bych uvítal, kdyby se tvůrci drželi více při zemi, než aby cestovali i za hranice. Je však jasné, že i to má v sobě svoje kouzlo. Kdo by se někdy nechtěl podívat do cizí země. A zrovna záhadné příběhy k tomu svádí.

Zmiu
21.06.2019 5 z 5

Příběhy se mi hodně líbily, hlavně ten o obci Kočí. To jsem se dozvědla nové věci a Čtyřlístek vtipně vyzrál nad svými protivníky. Když srovnám s jinými příběhy z tého edice, tyhle jsou jasně nejlepší.

Knižní střípky
08.06.2019 5 z 5

Nejnovější čtyřlístková kniha obsahuje čtyři příběhy, ve kterých se spolu s našimi hrdiny podíváme třeba až do dalekého Japonska či Mexika nebo pomůžeme našemu pražskému Golemovi najít jeho milovanou Majdalenku.
Čtyřlístek miluji od dětství a naučila jsem ho milovat i mé děti. Když před lety začaly vycházet ony velké souborné knihy, byla jsem hrozně šťastná. Máme je všechny a vždy se těšíme na každou další. A já nikdy neodolám a vždy si ji přečtu.

komiksy pro děti

Část díla