4 prázdninové příběhy Čtyřlístku

4 prázdninové příběhy Čtyřlístku https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471486/bmid_4-prazdninove-pribehy-ctyrlistku-pNU-471486.jpg 4 22 5

Komiksová knížka z oblíbené edice čtyř příběhů přináší další dobrodružství veselé party ze Čtyřlístku. Fifinka, Bobík, Pinďa a Myšpulín v ní zažijí příběhy tentokrát na prázdninové téma. V prvním z nich, s názvem Údolí hvězd, se Čtyřlístek vypraví do malebného zákoutí řeky Berounky, které je opředeno tajemstvím z dávné české historie. V příběhu Ztracený a nalezený se díky záchraně malého ptáčka podívají až do Orientálie, kde dokonce odhalí nebezpečné lupiče. Třetí v pořadí jsou Velké vodní závody. Zde svedou souboj se svým odvěkým nepřítelem, starým popletou Kazimírem Zádrhelem. A nakonec se v příběhu Babička Bára svezou vyhlídkovým vlakem. Ale pozor, nebude to jízda ledajaká, jedná se totiž o dobrodružnou zážitkovou turistiku.... celý text

Booky84
07.09.2022 5 z 5

Krásné prázdninové příběhy, které mne vtáhly a připadala jsem si, že jsem jejich součástí a dorodružství prožívám také.

Marcik7
10.08.2022 5 z 5

Jsem na tom stejně jako Agatha - ač již v důchodovém věku, tato čtveřice je mou oblíbenou a jsem také první, kdo si nové číslo nebo knihu přečte. Doufám, že mou oblibu zdědí některé z vnoučat.

hippiesak
04.01.2022 5 z 5

Klasický Čtyřlístek jak ho máme rádi. 4 letní příběhy, které ovšem přinesl Mikuláš 2021, tak jsme si četli s dětmi před Vánocemi :) Za mě paráda ;)

Venda32
02.09.2021 5 z 5

Dcera zatím že všech časopisů a knih o Čtyřlístku byla nadšená. U této to bylo stejně.

Knižní střípky
27.08.2021 5 z 5

Čtyřlístek mě baví již od dětství a i když již dávno nejsem jeho cílová skupina, všechny knihy kupujeme a já jsem první, která si každou novu knihu vždy jako první přečte. A tato prázdninová dobrodružství byla opět skvělá.

Autoři knihy

Jaroslav Němeček