4 blondýnky

4 blondýnky https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/3269/4-blondynky.jpg 3 76 14

Rádi byste nahlédli do světa bohatých a slavných, do světa úspěšných mužů a krásných žen? Nakoukli jim rovnou do ložnic a přesvědčili se, jestli jsou opravdu tak dokonale šťastni, jak si často představujeme? Dejte se k nim tedy pozvat prostřednictvím téhle humorné, vzrušující, zábavné a erotické knížky.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , BB art

4 Blondes , 2006

Leona333
29.10.2022 2 z 5

Tak 4 blondýnky - čtyři příběhy, které se mi v závěru knihy spojily v jeden "blonďato-šedý melír..."
Knížka, kterou můžu po dočtení zapomenout na pláži a nebude mi to vadit, neb příběhy těchto ,,hrdinek" jsou v jádru nudné, stupidní, groteskní a iracionální...

pujec
18.06.2021 1 z 5

Podle anotace jsem čekala nenáročnou zábavu, ale kde nic, tu nic... První a čtvrtá (možná i třetí) povídka mohly být zajímavé, ale napsáno je to příšerně. Děj rozvláčný, až nulový, aby se nakonec všechno odehrálo na 4 řádcích. Hrdinky druhé a třetí povídky byly s prominutím blbé, až to třískalo dveřma.
Slovy klasika: Nápad jistě dobrý, ale výsledky nebyly dobré.

kindlova42
06.05.2020 odpad!

Knihu jsem nepřečetla. Po 40ti stranách jsem ji musela odložit, protože v ní nebylo co číst. Žádný děj, žádná pointa.

verunb
17.09.2017 3 z 5

Kniha, kterou jsem vzala pro odlehčení, celkem účel splnila. I když mi příběhy přišly dost podobné, kniha byla čtivá.

Klára90
27.04.2016 3 z 5

Kniha mě bavila. Pohodové čtení ze světa americké smetánky:)

LucyNej
24.01.2015 4 z 5

První kniha, kterou jsem od této spisovatelky četla, a rozhodně mě nezklamala :)

Rendolet
10.09.2014 3 z 5

Neurazí, ale ani nenadchne.

hana.hanigerova
10.07.2014 3 z 5

Tuto knížku jsem začala čìst s tím, že si u ní odpočinu. První a poslední příběh účel splnily, ale prostřední dva ve mně docela vyvolávaly stres :-/

Vlastula.P
11.02.2014 5 z 5

Musím uznat, že ze začátku jsem knihu každou chvíli odkládala. Chtělo to opravdu se začíst a dostat se do děje, pak jsem napínavě vydržela číst jak jen mi to čas dovolil. Nakonec dávám všechny hvězdy. Ze Sexem ve městě se opravdu ostatní knížky autorky srovnávat nedají. Určitě další odpočinková u které zapomenete na svoje starosti a aspoň chvíli vypnete. Na řadě je Dům na páté avenue! :)

Patw
28.08.2013 3 z 5

Kolísavá kniha. Místy je to čtivé pak se to táhne. Taková oddechová kniha pro nenáročného čtenáře. Pouze dodám, že jsem četl z důvodu, že mám Candace v oblíbených.

vendulkaa2
03.07.2013 3 z 5

Na jednu stranu oddechovka, na druhou ne vzdy zazivna.. Nektere casti bavily, jine ne.. Prumer..

ylena.k
03.02.2013 1 z 5

Tato kniha mě velmi silně zklamala pro mě to byla nejhorší knížka od "Bušnelky" ://

Mishka_a7
14.12.2012 2 z 5

Mé čtenářské svědomí mi nedovolí dát více než dvě hvězdičky, přestože se kniha četla dobře a je to oddechovka, tak určitě nebudu mít nikdy důvod se k ní vracet a myslím, že na ni i brzo zapomenu.

WEIL
02.07.2011 2 z 5

Kniha odsýpá, je to lehké čtení, i vzniklé problémy se odbývají snadno, neb bohatým a slavným jde vše "snadno". Aspoň tak to vidí podobné autorky.