3x Sherlock Holmes

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nejlepší detektiv všech dob Sherlock Holmes a jeho věrný pomocník doktor Watson vyráží z londýnské Baker Street řešit své další tři případy: V prvním se Holmes potká s „ženou všech žen“ Irenou Adlerovou a předejde skandálu v Čechách, ve druhém bude na temných blatech pronásledovat psa baskervillského a ve třetím se utká se svým úhlavním nepřítelem – doktorem Moriartym. Bude to opravdu Holmesův poslední případ?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/146492/3x-sherlock-holmes-146492.jpg 4.762
Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, XYZ (ČR)
Jazyk vydání:český
Překlad:Zora Wolfová, Josef Pachmayer
Autor obálky:Jakub Karman
ISBN:978-80-7388-700-1
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha 3x Sherlock Holmes

Přidat komentář
konicekbily
29.12.2017

Dvě povídky a "PES", při jehož čtení již nejímá mě děs. Ale jímá mne jiná skutečnost, kolik energie do studia nových poznatků lidského vědění musel autor vložit, aby jeho hrdina udivoval čtenáře svou dokonalostí.

swayno
03.07.2016

pěkná knížka =)

Edona
28.02.2015

Moje první setkání se slavným Sherlockem Holmsem a jeho věrným přítelem Watsonem. A jaké bylo to první setkání? Vskutku zdařilé. První a poslední povídky (Skandál v Čechách + Poslední případ) jsou sice velice krátké, ale velmi zajímavé. Nicméně ne tak skvělé jako Pes Baskervillský. Povídka o psu Baskervillském byla nejdelší a jistě nejzdařilejší. A samotný Sherlock Holmes rozhodně nezklamal - bravurní detektiv!

Kate.S
08.09.2014

Sherlockovi prostě patří místo v mém srdci, co se týče knih a nikdo ho nemůže předčit. Toto vydání se mě osobně velice líbí a jakmile jsem na něj narazila, musela jsem si ho pořídit. A myslím, že to není jen tím, že je na obálce Benedict. Sherlock Holmes je prostě skvěle napsaný a Cumberbatch je jen taková třešnička na dortu. Pro mě alespoň ano. Výběr povídek v tomto vydání je podle mého názoru povedený. A Pes baskervillský nepotřebuje komentář :)

Psax
05.07.2014

To je vážně na přebalu Sherlock ze současnosti? Tři, mnohými generacemi čtenářů prověřené, povídky a populární herec na přebalu = vyděláme prachy... Jak smutné.

Karča H
01.04.2014

Případy Sherlocka Holmese hltám jeden za druhým, ale Skandál v Čechách jsem ještě neměla a když jsem navíc zjistila že na obalu je Benedict Cumberbatch musela jsem si ji koupit :D

tholec
06.07.2013

Naprosto skvělé. Ještě jsem nezažil, aby na mě z nějakého příběhu tak nádherně dýchla atmosféra, jako tomu bylo u Psa baskervillského. A taky se mi moc líbil styl řeči, jakým postavy mluvily. Takový slušný a vznešený... Byla krása to číst!

megi
26.03.2013

Koukám i na seriál, takže mě potěšil obrázek na přebalu =) Jinak samozřejmě výborná klasika, která mě nikdy neomrzí...Určitě budu chtít mí doma další =)