366 příběhů z přírody a ještě něco navíc

366 příběhů z přírody a ještě něco navíc https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145374/bmid_366-pribehu-z-prirody-a-jeste-neco--DTM-145374.jpg 5 10 4

jerisno
20.03.2022 4 z 5

K této příjemné knížce jsme s nejmladší dcerou (pro kterou byla kniha zakoupena a byla jí čtena) přistoupili podobně, jako přispěvatelé níže, tedy každý den jeden kratičký příběh před spaním. Což bylo tak akorát, aby se dítě patřičně zklidnilo a čtecí rodič neusnul dříve, než objekt uspávání. Ne každý den se to podařilo, ale po roce a "něco" byly příběhy komplet zvládnuty. Teď kniha čeká na vnučku, až patřičně doroste a porozumí.
Užitečně strávený rok.

Lucissia
16.03.2021 5 z 5

Přečteno skoro po roce, takže téměř poctivě den za dnem. Milé povídání, a i když nás příběhy od moře bavily trochu méně, celkově to byla zajímavá a poučná knížka plná ilustrací. :-)

Eeve
10.12.2020 3 z 5

Knižka je naozaj nádherné "prírodná", náučná a vidno, že ju autorka naozaj vypiplala. No keďže obsahuje naozaj kvantum minipríbehov (366, že), je asi najlepšie čítať dieťaťu každý deň jeden, podľa dní, lebo inak to množstvo strán a textu môže menšie dieťa rýchlo omrzieť. Na druhú stranu, príbehy na seba často naväzujú a tie isté postavy sa objavujú vo viacerých príbehoch, tým pádom si dieťa asi ťažko zapamätá na jeseň, o čom sa čítalo na jar...každopádne je to naozaj neobyčajná a prekrásne ilustrovaná kniha, ktorá stojí za vyskúšanie.

Janka28
12.10.2016 5 z 5

Krásna knižka, ktorá by si zaslúžila nové vydanie. Celý rok je rozdelený do krátkych poučných, a pritom pútavých, príbehov o zvieratkách a postupných zmenách v prírode, sem-tam doplnených nápadmi na tvorenie, ktoré sú vhodné aj pre menšie deti. Každé ročné obdobie uvádza dlhší text a uzatvára ho niekoľko charakteristických scén a obrázkov imitujúcich herbár.

příroda člověk a příroda

Autorovy knížky