365 dní s Pátrom Piom

365 dní s Pátrom Piom https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495677/365-dni-s-patrom-piom-IV8-495677.jpg 5 8 3

"Pre svet by bolo ľahšie prežiť bez slnka než bez svätej omše." - svätý Páter Pio Výber najpôsobivejších úryvkov z listov svätého Pátra Pia, ktoré písal svojim duchovným synom a dcéram ponúka čitateľovi možnosť prežiť jeden rok v spoločnosti charizmatického a obľúbeného duchovného vodcu. Kniha je pozvaním k bohato prestretému stolu múdrosti, z ktorého sa môžeme posilniť slovami útechy a povzbudenia. Konkrétne rady svätca z Pietrelciny sú nástojčivé a aktuálne aj po desaťročiach. Obdivuhodný život Pátra Pia, ktorý v každom okamihu žil Božiu prítomnosť, dodáva vážnosť každému jeho napísanému či vyslovenému slovu. 365 dní s Pátrom Piom sprístupňuje silu duchovnosti a osobnosti skutočného otca, ktorý sprostredkúval svojim duchovným deťom vieru a život v pravde.... celý text

Literatura faktu Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Zachej

365 giorni con Padre Pio , 2007

martunka
05.07.2022 5 z 5

Úžasná kniha. Jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla. Rozhodně je aktuální i dnes.

Jana512
16.12.2020 5 z 5

Po celý rok mě provází myšlenky P. Pia z Pietrelciny. Byl vyhledávaným zpovědníkem a hodně vytrpěl. Předposlední den v roce dává toto doporučení: "Každý křesťan, který je opravdovým napodobitelem a následovníkem Muže z Nazareta, se může a má nazývat druhý Kristus, protože na sobě nese zcela viditelně jeho podobu. Ach, kéž by všichni křesťané žili podle svého povolání! Kdyby tomu tak bylo, toto vyhnanství by se proměnilo v ráj."

"

Petrstik
31.12.2012 4 z 5

Příjemně strávený rok v doprovodu kapucína otce Pia - velké charismatické osobnosti 20. století.

dopisy světci spiritualita svatý Pio z Pietrelciny, 1887-1968

Autoři knihy