365 dní s otcem Piem

365 dní s otcem Piem https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/115849/mid_365-dni-s-otcem-piem-lLD-115849.jpg 5 8 3

Z dopisů P. Pia vybral a sestavil Gianluigi Pasquale. Výběr úryvků z dopisů patera Pia nabízí čtenářům možnost prožít jeden rok v doprovodu tohoto charismatického a oblíbeného duchovního vůdce. Je to pozvání k bohatě prostřenému stolu moudrosti shůry, která je aktuální a živá i po desetiletích, protože se dotýká věcí nejpodstatnějších. Více než konkrétními radami však otec Pio promlouvá opravdovostí a ryzostí svého života – neustále nás přivádí před Boží tvář, do Boží přítomnosti, v níž je sám „jako doma“.... celý text

Literatura faktu Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

365 giorni con Padre Pio , 2007

martunka
05.07.2022 5 z 5

Úžasná kniha. Jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla. Rozhodně je aktuální i dnes.

Jana512
16.12.2020 5 z 5

Po celý rok mě provází myšlenky P. Pia z Pietrelciny. Byl vyhledávaným zpovědníkem a hodně vytrpěl. Předposlední den v roce dává toto doporučení: "Každý křesťan, který je opravdovým napodobitelem a následovníkem Muže z Nazareta, se může a má nazývat druhý Kristus, protože na sobě nese zcela viditelně jeho podobu. Ach, kéž by všichni křesťané žili podle svého povolání! Kdyby tomu tak bylo, toto vyhnanství by se proměnilo v ráj."

"

Petrstik
31.12.2012 4 z 5

Příjemně strávený rok v doprovodu kapucína otce Pia - velké charismatické osobnosti 20. století.

dopisy světci spiritualita svatý Pio z Pietrelciny, 1887-1968

Autoři knihy