30 pravidel vítězů pro úspěch a naplněný život

Úspěch a naplněný život – kdo by po nich netoužil! Přesto se ale příliš často spokojíme s málem. Naše vize a sny musí ustoupit závazkům a každodenní rutině. Aby se to nepřihodilo i vám, je tu tato kniha! Pravidla vítězů vám pomohou: - Mít stoprocentně pod kontrolou svou práci a časový plán. - Správně zvládat kritiku a stres. - Vymanit se z područí strachu a obav. - Využít nespokojenost jako energii, která vás dovede k větším úspěchům. - Vydělávat více peněz. - Dosáhnout skutečného uznání. Kniha obsahuje 30 praxí prověřených pravidel, díky nimž si splníte své sny a dosáhnete úspěchu v osobním i pracovním životě. Svůj život můžete kdykoliv změnit, máte na výběr. Každý má možnost stát se vítězem!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/315547/30-pravidel-vitezu-pro-uspech-a-nap-N4O-315547.jpg 3.45
Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Grada

mariva
12.04.2017

Kniha nepatří k těm, které se dají jen tak přečíst a odložit. Vyžaduje, aby se k ní člověk znovu vracel, opakovaně si pročítal jednotlivá pravidla a postupně je zaváděl do svého života. Na rozdíl od jiných neslibuje okamžité zázraky, ale tvrdou a neustálou práci na sobě a na svém rozvoji.

Autor knihy

Bodo Schäfer