30 minut v kuchyni

30 minut v kuchyni https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90862/bmid_30-minut-v-kuchyni-SbR-90862.png 5 42 9

Kniha přináší zcela revoluční přístup k tomu, jak rychle uvařit chutná jídla a proto i vy, kdo se vrátíte domů po dlouhém dni v práci, budete postupem podle Jamieho receptů schopni do 30 minut servírovat nejen jeden chod, ale kompletní menu. Nejde o slevování z kvality. Vše je o organizaci, rychlé práci a používání vychytávek, se kterými vás Jamie seznámí hned v úvodu knihy. Každé z 50 kompletních menu obsažených v knize, a to jak masitých tak vegetariánských, je pečlivě popsáno stylem, že využívá každou vaši minutu a vy tak budete schopní servírovat celá menu v úžasně krátkém čase.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , MLD Publishing

Jamie´s 30 minute meals , 2009

yonda
20.06.2023 4 z 5

Cením nápad, kdy je vždy celé menu pohromadě i s podrobným časovým rozvrhem, kdy co a jak vařit, či péct. A jako vždy krásné fotografie.

Devorah
26.07.2022 5 z 5

Miluju knížky Jamieho Olivera a tato, si troufám tvrdit, patří k těm vymazlenějším. Od výběru receptů, dostupnosti potravin až po nenáročnou časovou dotaci na každý recept.
Velmi potitivně také hodnotím povedené fotografie, které zachycují jak pracovní proces, tak konečný produkt. Jedním slovem mňam.

koriandr
24.04.2021 3 z 5

Pár receptů se hodilo, ale u dosti receptů jsou nutné čerstvé ryby nebo plody moře, které je poměrně dost složité u nás sehnat. A taky dost surovin, třeba jako yuffka - filo těsto se špatně shánějí.

Veruci
27.03.2019 5 z 5

Nejohmatanější kuchařka v naší domácnosti. Srozumitelné návody, doplněné fotografiemi.

kristyna.b
26.11.2016 4 z 5

Kniha super. Spousty obrázků a rad.

AndreaD
16.05.2016 4 z 5

Neskutočná knižka plná fotografií, ktoré tak začínajúca kuchárka ako aj tá skúsenejšia určite ocení. Podrobný popis surovín, tipy a triky, jednoduché servírovanie na drevených doskách či listoch, osobité ako samotný Jamie. Páči sa mi, že aj vo videách mu ruky len tak "hrajú", hádže jedno cez druhé a napriek tomu to vo finále vyzerá skvele. Má rád pestrosť, využíva a kombinuje nekombinovateľné s úžasným výsledkom - chutné pokrmy, zaujímavé aj na pohľad. Páči sa mi ku každému jedlu pridaný aj dezertík. Špeciálne zbožňujem jeho šetrenie potravinami, málo profi kuchárov sa takejto téme venuje a ešte vytvorí na to aj dokument. Niektoré jeho knižky tieto rady obsahujú. Proste "must have" pre milovníčky Jamieho a jeho štýlu, odradiť môže už len cena...ale čo takto zapriať si ju ako darček?

reno rejns
15.06.2015

Jamie Olivera mám ráda, znám ho samozřejmě z jeho pořadů o vaření, kde všechno vypadalo úžasně. Bohužel se sháněním surovin už to tak úžasné není a po pravdě řečeno jsem kvůli tomu mohla vyzkoušet jen málo receptů - obvykle je třeba velké množství ingrediencí a mnoho z nich nemám šanci běžně koupit.

Za mě tedy názor: kvůli špatně dostupným, méně obvyklým surovinám není moc praktická.

Kaihomielisyys
22.01.2014 5 z 5

Kdysi dávno, když jsem začala Jamieho sledovat (a obdivovat), byl asi jediným výrazněji známějším kuchařem...tedy alespoň v mých očích.....Mým oblíbencem rozhodně zůstal. Jeho přístup je o lehkosti a lásce k vaření...a to se mi líbí.

Lost Soul
14.05.2013 5 z 5

Výborné recepty, suroviny víceméně dostupné všude (ale čím větší město, tím snazší shánění), takže přeji dobrou chuť :)

kuchařky

Jamie Oliver