30 minut v kuchyni

Kniha přináší zcela revoluční přístup k tomu, jak rychle uvařit chutná jídla a proto i vy, kdo se vrátíte domů po dlouhém dni v práci, budete postupem podle Jamieho receptů schopni do 30 minut servírovat nejen jeden chod, ale kompletní menu. Nejde o slevování z kvality. Vše je o organizaci, rychlé práci a používání vychytávek, se kterými vás Jamie seznámí hned v úvodu knihy. Každé z 50 kompletních menu obsažených v knize, a to jak masitých tak vegetariánských, je pečlivě popsáno stylem, že využívá každou vaši minutu a vy tak budete schopní servírovat celá menu v úžasně krátkém čase....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90862/big_30-minut-v-kuchyni-SbR-90862.png 4.635
Literatura světová, Literatura naučná, Kuchařky

Vydáno: , MLD Publishing

Jamie´s 30 minute meals, 2009

Kniha 30 minut v kuchyni

koriandr

Pár receptů se hodilo, ale u dosti receptů jsou nutné čerstvé ryby nebo plody moře, které je poměrně dost složité u nás sehnat. A taky dost surovin, třeba jako yuffka - filo těsto se špatně shánějí.

Veruci
27.03.2019

Nejohmatanější kuchařka v naší domácnosti. Srozumitelné návody, doplněné fotografiemi.

kristyna.b
26.11.2016

Kniha super. Spousty obrázků a rad.

AndreaD
16.05.2016

Neskutočná knižka plná fotografií, ktoré tak začínajúca kuchárka ako aj tá skúsenejšia určite ocení. Podrobný popis surovín, tipy a triky, jednoduché servírovanie na drevených doskách či listoch, osobité ako samotný Jamie. Páči sa mi, že aj vo videách mu ruky len tak "hrajú", hádže jedno cez druhé a napriek tomu to vo finále vyzerá skvele. Má rád pestrosť, využíva a kombinuje nekombinovateľné s úžasným výsledkom - chutné pokrmy, zaujímavé aj na pohľad. Páči sa mi ku každému jedlu pridaný aj dezertík. Špeciálne zbožňujem jeho šetrenie potravinami, málo profi kuchárov sa takejto téme venuje a ešte vytvorí na to aj dokument. Niektoré jeho knižky tieto rady obsahujú. Proste "must have" pre milovníčky Jamieho a jeho štýlu, odradiť môže už len cena...ale čo takto zapriať si ju ako darček?

reno rejns
15.06.2015

Jamie Olivera mám ráda, znám ho samozřejmě z jeho pořadů o vaření, kde všechno vypadalo úžasně. Bohužel se sháněním surovin už to tak úžasné není a po pravdě řečeno jsem kvůli tomu mohla vyzkoušet jen málo receptů - obvykle je třeba velké množství ingrediencí a mnoho z nich nemám šanci běžně koupit.

Za mě tedy názor: kvůli špatně dostupným, méně obvyklým surovinám není moc praktická.

Kaihomielisyys
22.01.2014

Kdysi dávno, když jsem začala Jamieho sledovat (a obdivovat), byl asi jediným výrazněji známějším kuchařem...tedy alespoň v mých očích.....Mým oblíbencem rozhodně zůstal. Jeho přístup je o lehkosti a lásce k vaření...a to se mi líbí.

Lost Soul
14.05.2013

Výborné recepty, suroviny víceméně dostupné všude (ale čím větší město, tím snazší shánění), takže přeji dobrou chuť :)