2x čaroděj v akci

V jedné knize dostáváte do rukou dvě novely dvou skvělých autorek – Jany Rečkové a Jany Jůzlové. Moderní fantasy, které se odehrává v alternativních světech, je plné magie i techniky, lásky i násilí, přátelství i zrady.

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28002/x-carodej-v-akci-28002.jpg 3.632
Povídky, Literatura česká, Fantasy
Vydáno, Wolf Publishing

Kniha 2x čaroděj v akci

NemmamSlov

Niečo tomu chýbalo. Potenciál to malo, hlavne čo sa týka druhej poviedky od Janky Rečkovej, ale na plný počet hviezd to určite nestačí. Hadí král mal dobrý rozbech. Krajina rozdelená medzi denných a nočný tvorov. Do kraja sa vracia mladý dedič, zároveň mág, ktorý musí riešiť rodinné problémi, pričom musí udržať rodinnú prestíž v kraji. Skvelé prepojenie vedy a mágie, pre mňa znova niečo nové.

Prvý príbeh naopak sklamal. Monolit mi pripadal ako príbeh z nejakej RPG hry. Ernesta Hadonnu autorka vykreslila na jednotku, len potom ostatné postavy zanikali v jeho tieni. Príbeh sa točí okolo 5-člennej partii, ktorá ma za úlohu poraziť strážcu najväčšej bane v kraji.

wena
27.04.2019

No nevím první Monolit nic moc, moc jsem to nepobral , druhý čaroděj už byl lepší i když hodně nudný ale kdyby dostala více prostoru jedná z jeho ujetých sester možná by to dostalo šmrnc.

Fremr
01.11.2015odpad!

Já jsem člověk co se snad v životě nikdy nenudil, ale tahle kniha to dokázala. Omlouvám se, ale nečetl jsem snad nudnější a plytčejší povídku než je Hadí král za nic nemůže. Nečekal jsem, že někdo dokáže psát takhle nezáživně. Až se někdy odhodlám, zkusím si od Jany Rečkové přečíst něco jiného z její tvorby, ale potřebuju dlouhou odmlku. Tohle bylo poprvé a bylo to bolestivé. Povídka Monolit byla o trochu snesitelnější, ale i tak je tohle jedna z knih, které už nikdy neotevřu. A to jsem se fakt snažil se do toho dostat.

Muž na stezce
Muž na stezce