21 dní mistrovských afirmací

21 dní mistrovských afirmací https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405477/21-dni-mistrovskych-afirmaci-81A-405477.jpg 4 22 2

V této knize nám autorka ukazuje, co jsou to afirmace a jak naše myšlenky ovlivňují náš život. Protože výzkum ukázal, že abychom si osvojili nějaký zvyk, potřebujeme k tomu 21 dní, předkládá tato kniha krátký, jednadvacetidenní kurz praktického používání afirmací. Můžete učinit vědomé rozhodnutí, uzdravit svůj život a posunout se kupředu na cestě pozitivních změn. Není lepší čas než přítomnost pro to, abyste převzali moc nad svými myšlenkami.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Pragma

21 Days to Master Affirmations , 2011

Malachime
12.08.2019 4 z 5

Ideální by bylo mít tuhle knihu na nočním stolku a každý den ji někde otevřít. Změna začíná v nás, v našich přesvědčeních. Kéž bychom se všichni dokázali zdravě milovat a vážit si sami sebe. Potom bychom dokázali respektovat i lidi okolo nás.

mariva
14.03.2019 5 z 5

Často opakované, ale stále potřebné informace. I když už jsem četla většinu jejích knih a všechny jsou psány v podobném duchu, vždycky znovu sáhnu po další, protože vždy je dobré připomenout si nějakou vhodnou afirmaci nebo myšlenku. Škoda, že už jich víc nenapíše.