21. den ekniha

Již stovky let na Zemi nikdo nevkročil – až do teď. Od přistání stovky odsouzenců uplynulo již 21 dní. Jsou to jediní lidé, kteří žijí na planetě… nebo si to alespoň myslí. V tváří tvář neznámému nepříteli se Wells pokouší udržet skupinu pohromadě. Clarke se zatím snaží odhalit tajemství údajně opuštěné planety a pomoci Bellamymu najít jeho sestru – bez ohledu na možné následky. A na vesmírné stanici musí Glass podstoupit nemyslitelnou volbu mezi životní láskou a životem samotným. V tomto vzrušujícím pokračování knihy Prvních 100 Kass Morganová odhaluje neuvěřitelná tajemství, zpochybňuje všechny základní jistoty a testuje pevnost lidských vztahů. A jestliže chce sto odsouzenců přežít, musí si uvědomit, že existuje jen jediné řešení – zapomenout na všechny spory a spolupracovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/237573/21-den-237573.jpg 3.9189

nadenka13

líbilo

heliiinka
22.10.2018

Z počátku to bylo trošku rozvleklé a do čtení jsem se musela nutit. Ale konec byl naopak čtivý o hodně víc. Přišlo mi, že tam byly nepříjemné a nereálné extrémy pozitivnosti a negativity.
*SPOILER*
Třeba Bellamy a Clarke. Nejdřív se milují, pak se Bellamy neskutečně naštve kvůli Lilly a za chvilinku jsou zase spolu, jako by se nic nestalo.
To samé Luke a Glass. Sluníčkujem, hater největší a pak zase sluníčkujem.

Oproti jedničce slabší...

Natally356
20.04.2018

První díl se mi líbil mnohem víc. Tohle bylo spíš takové okecávání děje a pořádná akce nikde. Možná jsem moc náročná, ale pro mě nic moc. Nejvíc mě bavil pohled Glass, protože tam se aspoň něco dělo. Co mě naštvalo byl otevřený konec. Teď se modlím, aby co nejdřív přeložili i zbývající dva díly.

book123
02.01.2018

Super, nechala jsem ji ve škole!

Veronika33
08.12.2017

Kniha bola akčnejšia a pútavejšia ako prvý diel. Veľmi dobre sa čítala, koniec však bol veľmi otvorený.

Lorej
28.11.2017

Příběh se odvíjel docela rcgle, ale přišlo mi, že se toho moc nestalo. Jen pár příhod, které ukazovali, jak těžký život kolonisti na Zemi mají. V tomto díle se mi více líbila dějová linka s Glass.

sola_lupa
10.07.2017

Tento díl mi přišel zajímavější než první. Možná je to tím, i když se to nezdá, že hrdinové přece jen maličko dospěli. Doufám, že se dočkám překladu třetího a čtvrtého dílu.

Sallat
16.05.2017

Pořád dokola, hrdinové se rozchazí, schazí každou chvilku. Každá postava má s druhou společnou minulust. Prostě telenovela jak vyšitá. Ale četba dobrá