21.12. - Kletba jaguářího krále

21.12. -  Kletba jaguářího krále https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/213824/mid_21-12-kletba-jaguariho-krale-213824.jpg 4 44 11

Napínavý a čtivý thriller Dustina Thomasona, spoluautora světového bestselleru Pravidlo čtyř, těží z předpovědí apokalypsy, k níž má dojít 21. prosince 2012. Hluboko v jiihoamerické džungli objeví domorodec jedinečný poklad nevyčíslitelné hodnoty – víc než tisíc let starý kodex.

PAVEL z BRNA
14.01.2024

Kniha se mi velmi líbila. Jde o jeden z mnoha infekčních thrilerů tentokrát spojených s magickým rokem 2012 a seznamuje nás s nejnovějším objevem záhadných prionů, které jsou nezničitelné. Knihu jsem četl už dvakrát a rád se k ní ještě vrátím.

Vincenzoci
08.08.2022 3 z 5

Dobrý příběh na velice zajímavé téma, konec slabší (nezajímavý), charaktery postav tam pěkně sedly. I přes pár překlepů se to dobre četlo. Opět to bude kniha, kterou přečtu jen jednou a půjde do světa.

Atak
20.06.2021 4 z 5

Nedávno jsem viděl film na toto téma a teď jsem četl knihu která je o tom stejném. Zajímavé počtení.

Jajulle
05.02.2015 3 z 5

Chvilkama napínavé, ale jen chvilkama a jak je psáno níže, bylo by to asi něco jiného číst to před oním datem. Konec byl povedený a líbil se mi, ale víckrát už se k této knize vracet nebudu.

renefer
11.11.2014 3 z 5

Další z knih popisující možný konec světa 21.12.2012. Není to špatné, ale tohle téma už není aktuální a proto tolik nepřitahuje.

DennieForbes
05.11.2014

Knihu mám v knihovně už asi rok a stále jsem ji odkládala. Nakonec jsem ji přečetla jedním dechem. Je opravdu dost poutavá a napínavá. Souhlasím, že přes rozsáhlost knihy byl konec zbytečně rychlý, ale to nic nemění na tom, že kniha stojí za přečtení. :)

kannibal28
28.09.2014 3 z 5

kniha nebola zlá dala sa čítať len trošku ma sklamal ten konec bol taky nemasny neslany za to dávam len 3 body

Malous
22.08.2013 5 z 5

Příběh velice poutavý. Lehce se četl a propojenost historie a postav výborná.

bbara155
26.06.2013 5 z 5

Přestože magické datum 21.12.2012 je už bez úhony za námi, stejně tuhle knihu doporučuji k přečtení. Je napínavá a je zde zajímavé téma hrozby smrtelné nákazy od nezničitelných a záhadných prionů. Toto téma použil už v jednom ze svých thrillerů i Ken McClure, ale trošku jinak.

Patapuf
29.04.2013 4 z 5

Nebylo to špatné čtení, i když číst to před tímto datem by tomu dodalo více na napínavosti...

pamica
12.10.2012 4 z 5

Zajímavý thriller, těží ale hodně z populárního tématu "konec lidstva, Mayové"... celou knihu se obsáhle řeší šíření viru a konec knihy se mi zdál celkem urychleně odfláknutý.Každopádně za přečtení stojí!

Kniha 21.12. - Kletba jaguářího krále je v