2012: Konec světa

2012: Konec světa https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64653/bmid_2012-konec-sveta-oLh-64653.jpg 4 3 1

Knihy záhad série

Varování starých kultur, biblická proroctví a novodobí jasnovidci. Prastará proroctví tvrdí, že r. 2012 staví lidstvo na práh nového světového řádu. Také islám, křesťanství i novodobí jasnovidci se shodují, že zimní slunovrat nastávajícího roku přinese nová poselství, na která se musíme připravit. Autor vysvětluje předpovědi z pohledu moderního a vzdělaného člověka a pomůže nám vzít osud do svých rukou.... celý text

Mytologie

Vydáno: , Alpress

Zeitenwende 2012 , 2008

Fravra
Fravra
13.08.2013 3 z 5

Předně se nejedná o další knihu o tématu konce svět v roce 2012, ale o obecně, a až možná příliš vážně napsanou knihu o ne úplně vážném tématu prorockých tvrzení. Je napsána téměř vědeckým způsobem včetně několika osvětlujících dodatků, citací a rejstříku pramenů a bohaté sbírky doprovodné literatury. Vychází hlavně z autorových přednášek pro OSN z roku 1981, ale je dále aktualizována. Každá z devatenácti kapitol se zabývá nějakým fenoménem nebo proroctvím - např. Mayským kalendářem, Nostrodamem a několika novodobými věštci, ale zejména pak výkladem biblických citací z prorockého hlediska.

Kniha je tedy určena vážným zájemcům o tématiku prorockého předvídání budoucnosti a čtenáře s dobrou znalostí bible. Pro běžné čtenáře bude příliš nudná, protože se nejedná o soubor čtivých spekulací jako u Dänikena a podobných autorů.

proroctví konec světa rok 2012

Autorovy knížky