2. světová válka v ulicích Prahy 8

2. světová válka v ulicích Prahy 8 https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344550/bmid_2-svetova-valka-v-ulicich-prahy-8-rCm-344550.jpg 4 1 1

Průvodce některými událostmi 2. světové války, které se odehrály v MČ Praha 8, byl vydán ke stejnojmenné výstavě, pořádané odborem kultury ÚMČ Praha 8 v Libeňském zámku. Sestavil ho autorský kolektiv: Jaroslav Čvančara, Michal Burian, Eduard Stehlík a Vladimíra Ludková. Na realizaci se dále podílel: Petr Bambas, Tomáš Jakl, Zdeněk Kovářík, Vlasta Měšťánková, a Vojtěch Šustek.... celý text

milamarus
milamarus
24.05.2017 4 z 5

Jako upřednostňovatelka černobílých fotek před barevnými jsem si přišla na své. To přiznávám. Je jich tam plno! Hlavně portrétů. A vedle každého z nich několik vět - stručných, ale vzhledem ke stanovenému stránkovému rozsahu dostatečně motivujících k dalšímu pátrání. (Musím si tu pro nejbližší dny poznamenat alespoň tato jména: Arnošt Hrad, Margareta Baumgartenová, Vladimír Putík a Otto Weidinger.)

Dávám čtyři hvězdičky a místo páté dík za přiloženou mapu s odkazy na příslušné strany. Hodí se! :-)