17 tváří ženy

17 tváří ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191749/mid_17-tvari-zeny-Lqh-191749.png 3 48 12

Autorka na svém vlastní životním příběhu představuje a osvětluje 17 tváří neboli rolí ženy. Jak říká sama autorka: ,,Tato kniha je o mých životních lekcích. O životních rolích. O mém procesu růstu a poznávání se. O velkých AHA momentech, uvědomění a změnách, které jsem na své cestě ke spokojenému životu udělala. Je to můj životní příběh, o který se toužím podělit."... celý text

@knihomolka
02.10.2023 odpad!

Autorka je odporná zlodějka, která se neštítí přepsat celou dvoustranu textu od jiného autora. Ani se neobtěžuje uvést zdroj nebo citaci. Takovýhle člověk není spisovatel, ale štěnice.

Jája92
08.05.2021 2 z 5

(SPOILER) Knihu jsem přečetla ze zvědavosti a příliš mě nenadchla. Dozvídáme se hlavně, jak byla a je Alice krásná a chytrá, jak úspěšně podniká a pak se jen tak mimochodem zmíní, že byla ve 14ti na potratu... Z této knihy mi přijde naprosto nesympatická. Co mě při čtení rušilo hlavně byly různé zdrobněliny (lásečko, Alička...) a anglické výrazy.

Martina1725
08.07.2018 3 z 5

Odpočinkové čtení co nenadchne ani neurazí. Troška inspirace tam je, ale je to i reklama na autorčino podnikání.

pichova.veru
04.04.2018 4 z 5

Hezky napsáno, hezky se čte :)

Chytuš
09.07.2017 1 z 5

Recept na tuto knihu: dejte dohromady pár marketingových postupů s módním pozitivním myšlením, trošku východní filozofie, trošku přírodní moudrosti (ale s těmito ingrediencemi opatrně, nepřehnat!), zamíchejte, přidejte pár osobních příběhů a postřehů, jednu či dvě rady od Vaší dávné a moudré lektorky nebo Vašeho guru, zamíchejte, dokořeňte pár business frázemi (např. dodat něčemu drive, udělat to slow, mít na to do listu, sparingpartner apod.). Nakonec dochuťte každou kapitolku pár peprnými OK a hodně, hodně smajlíčky a zdrobnělinkami. Pokud necháte promluvit i svého muže, nechť je jasné, že ve Vás opravdu vidí tu Bohyni, která je zmiňována (např. oslovením "lásečko"). Tak a je to. Dobrou chuť. Já ochutnala a děkuji, již nebudu.

Varvara
04.06.2017 3 z 5

Kniha me prijemne prekvapila. V minulosti jsem cetla kapitolu, kterou Alice poslala v nekterem z newsletteru. Ta me odradila formalni strankou, hrubky me proste pri cteni rozciluji. Nastesti papirova kniha prosla korekturou. A ted k tomu podstatnejsimu. Alice pise o tvarich zeny, ktere sama zna, tedy prevazne svuj pribeh, ovsem i s bonusy. Jeji poznatky a zkusenosti muzou byt pro (nejen) zeny urcite obohacujici. Ja jsem v knize nasla pro sebe nekolik inspiraci. Kniha nejde moc do hloubky, ale to asi ani nebyl cil. Kazdy sam muze u ruznych temat v knize nacrtnutych patrat dal. Pri cteni jsem premyslela, co me na autorce ponekud, na pozadi, drazdi. Je to pocit, ze jeji usmev, ktery ma snad na vetsine fotek, neni uplne cisty (viz rigidni charakterova struktura), tedy ze to mozna neni uplne autenticka tvar... Ale treba se pletu, Alici osobne neznam. Asi ta kniha vyzniva az prilis ruzove, pohadkove. Jasne, jsou tam zminky i o tezsich situacich, ale ty jsou dost strucne. Trochu skoda. Zajimala by me i tvar 'zena, ktera byla na potratu', 'zena, ktera spontanne potratila'. Treba priste.

Candide
08.02.2017

Knižně svázaná reklama na předražené služby. Jsem znechucená.

majuska88
18.01.2017 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, ráda jsem se něco o paní Alici dozvěděla. Již delší dobu sleduji její cestu programů plnou inspirací pro ženy.

Alma5
30.11.2016 4 z 5

Kniha je inspirativní, líbily se i třeba tipy pro komunikaci mezi partnery. Myslím, že autorka byla i dost otevřená při popisu svého vlastního života,, tyto části mě dost oslovily. Přesto nevím proč, ale nevzbudila ve mně příliš sympatie.

Faith
23.09.2016 5 z 5

Moc pěkné a inspirativní čtení;-)))

Juici
03.12.2015 5 z 5

.. Úspěšný život :) ..

Alice Kirš je velice inspirativní žena. 17 tváří ženy je nádherná sbírka cenných informací pro ženy, dívky, slečny, paní, babičky, tetičky, sestry, sestřenice.. Doporučuji.

MartinaB81
17.02.2014 5 z 5

Velice inspirativní příběh jedné skvělé ženy, která se zabývá osobním rozvojem.

2013  68%17 tváří ženy
2022  88%Plno prázdno