17 tváří ženy

Autorka na svém vlastní životním příběhu představuje a osvětluje 17 tváří neboli rolí ženy. Jak říká sama autorka: ,,Tato kniha je o mých životních lekcích. O životních rolích. O mém procesu růstu a poznávání se. O velkých AHA momentech, uvědomění a změnách, které jsem na své cestě ke spokojenému životu udělala. Je to můj životní příběh, o který se toužím podělit."

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/191749/17-tvari-zeny-Lqh-191749.png 3.639
Pro ženy, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
ISBN:978-80-260-7691-9

Kniha 17 tváří ženy

Martina1725
08.07.2018

Odpočinkové čtení co nenadchne ani neurazí. Troška inspirace tam je, ale je to i reklama na autorčino podnikání.

pichova.veru
04.04.2018

Hezky napsáno, hezky se čte :)

Chytuš
09.07.2017

Recept na tuto knihu: dejte dohromady pár marketingových postupů s módním pozitivním myšlením, trošku východní filozofie, trošku přírodní moudrosti (ale s těmito ingrediencemi opatrně, nepřehnat!), zamíchejte, přidejte pár osobních příběhů a postřehů, jednu či dvě rady od Vaší dávné a moudré lektorky nebo Vašeho guru, zamíchejte, dokořeňte pár business frázemi (např. dodat něčemu drive, udělat to slow, mít na to do listu, sparingpartner apod.). Nakonec dochuťte každou kapitolku pár peprnými OK a hodně, hodně smajlíčky a zdrobnělinkami. Pokud necháte promluvit i svého muže, nechť je jasné, že ve Vás opravdu vidí tu Bohyni, která je zmiňována (např. oslovením "lásečko"). Tak a je to. Dobrou chuť. Já ochutnala a děkuji, již nebudu.

Varvara
04.06.2017

Kniha me prijemne prekvapila. V minulosti jsem cetla kapitolu, kterou Alice poslala v nekterem z newsletteru. Ta me odradila formalni strankou, hrubky me proste pri cteni rozciluji. Nastesti papirova kniha prosla korekturou. A ted k tomu podstatnejsimu. Alice pise o tvarich zeny, ktere sama zna, tedy prevazne svuj pribeh, ovsem i s bonusy. Jeji poznatky a zkusenosti muzou byt pro (nejen) zeny urcite obohacujici. Ja jsem v knize nasla pro sebe nekolik inspiraci. Kniha nejde moc do hloubky, ale to asi ani nebyl cil. Kazdy sam muze u ruznych temat v knize nacrtnutych patrat dal. Pri cteni jsem premyslela, co me na autorce ponekud, na pozadi, drazdi. Je to pocit, ze jeji usmev, ktery ma snad na vetsine fotek, neni uplne cisty (viz rigidni charakterova struktura), tedy ze to mozna neni uplne autenticka tvar... Ale treba se pletu, Alici osobne neznam. Asi ta kniha vyzniva az prilis ruzove, pohadkove. Jasne, jsou tam zminky i o tezsich situacich, ale ty jsou dost strucne. Trochu skoda. Zajimala by me i tvar 'zena, ktera byla na potratu', 'zena, ktera spontanne potratila'. Treba priste.

Candide
08.02.2017

Knižně svázaná reklama na předražené služby. Jsem znechucená.

majuska88
18.01.2017

Kniha se mi moc líbila, ráda jsem se něco o paní Alici dozvěděla. Již delší dobu sleduji její cestu programů plnou inspirací pro ženy.

Alma5
30.11.2016

Kniha je inspirativní, líbily se i třeba tipy pro komunikaci mezi partnery. Myslím, že autorka byla i dost otevřená při popisu svého vlastního života,, tyto části mě dost oslovily. Přesto nevím proč, ale nevzbudila ve mně příliš sympatie.

Faith
23.09.2016

Moc pěkné a inspirativní čtení;-)))