15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní

15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318065/bmid_15-veci-kterych-se-musite-vzdat-aby-CgR-318065.jpg 4 20 7

Tato inspirující a citlivě napsaná kniha vychází z autorčina nesmírně populárního blogového příspěvku, ve kterém zveřejnila seznam věcí, jichž je potřeba se vzdát, abychom byli šťastní. Od zveřejnění byl seznam sdílen více než 1,2 miliony čtenářů a jejich počet stále roste. Autorka, která se dokázala vymanit z hrůzyplných problémů a osobních zážitků, vám ukáže, jak se vzdát minulosti, přesvědčení, která vás svazují, potřeby mít vždy pravdu, škatulkování, připoutání se k něčemu a mnohého dalšího. Nechte za sebou minulost a vydejte se na cestu hledání vlastní pravdy. Díky této kouzelné knížce najdete sílu být sami sebou a mít se rádi, takoví, jací doopravdy jste.... celý text

Literatura světová , Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Grada

15 Things You Should Give Up to Be Happy , 2016

Ashi
Ashi
07.07.2020 3 z 5

Pravděpodobně nebylo vhodné období, kdy jsem si čtení této knihy vybrala. Po přečtení jiných pozitivních knih se můj život změnil, cítim se klidně a pozitivně. Čtení této knihy tak pro mě bylo spíše negativní a nepříjemné, protože již problémy popsanými v této knize netrpím. Každopádně popis řešení a problému, které většina lidí má je popsán dobře, pochopitelně a věřím, že může motivovat. Pro mě osobně je ale víc motivující pozitivní styl psaní knihy, než tento, kde jsou popsány hodně nepříjemné zážitky ze života + jejich řešení.

Zania
Zania
21.03.2020 5 z 5

Musím říct, že tohle je kniha, která mi jako jedna z mála změnila pohled na svět. Mrzí mě, že jsem tuhle knihu neobjevila tak před čtyřmi lety, třeba bych se tolikrát nespálila a nenadělala tolik chyb :)

Analady
Analady
12.03.2018 5 z 5

Velmi inspirativní kniha, doslova nabitá myšlenkami, které vám mohou změnit život, pokud se nad nimi pořádně zamyslíte a rozhodnete změnit způsob myšlení.

Verpax
Verpax
17.11.2017 3 z 5

Poucna pekna kniha, ale dala by se zmensit tak o polovinu. V kazde kapitole jsem preskakovala.

Andulino
Andulino
19.07.2017 5 z 5

Nádherná knížka plná citátů a pravd, u nichž neškodí si je (i několikrát) zopakovat. Včetně návodů na štěstí :) Samozřejmě doporučuji rovněž určitou dávku vlastního kritického myšlení, ne s každou myšlenkou se plně ztotožňuji.

motolka
motolka
19.05.2017 4 z 5

Poučná knížka. Je v ní spousta již známých věcí, které ale neuškodí si znovu a znovu zopakovat. Ubírám jednu hvězdičku, protože se mi zdálo, že se spisovatelka neustále opakuje, což mi vadilo. Občas si i protiřečila.

mariva
mariva
12.01.2017 4 z 5

Mnohokrát opakované životní pravdy, na které ale stále zapomínáme a není na škodu se je občas připomenout.

rozvoj osobnosti, osobní rozvoj populárně-naučné publikace

Autorovy knížky

2016  83%15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní