15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní

Tato inspirující a citlivě napsaná kniha vychází z autorčina nesmírně populárního blogového příspěvku, ve kterém zveřejnila seznam věcí, jichž je potřeba se vzdát, abychom byli šťastní. Od zveřejnění byl seznam sdílen více než 1,2 miliony čtenářů a jejich počet stále roste. Autorka, která se dokázala vymanit z hrůzyplných problémů a osobních zážitků, vám ukáže, jak se vzdát minulosti, přesvědčení, která vás svazují, potřeby mít vždy pravdu, škatulkování, připoutání se k něčemu a mnohého dalšího. Nechte za sebou minulost a vydejte se na cestu hledání vlastní pravdy. Díky této kouzelné knížce najdete sílu být sami sebou a mít se rádi, takoví, jací doopravdy jste....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/318065/15-veci-kterych-se-musite-vzdat-aby-CgR-318065.jpg 4.214
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Grada

15 Things You Should Give Up to Be Happy (2016)

Kniha 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní

Analady
12.03.2018

Velmi inspirativní kniha, doslova nabitá myšlenkami, které vám mohou změnit život, pokud se nad nimi pořádně zamyslíte a rozhodnete změnit způsob myšlení.

Verpax
17.11.2017

Poucna pekna kniha, ale dala by se zmensit tak o polovinu. V kazde kapitole jsem preskakovala.

Andulino
19.07.2017

Nádherná knížka plná citátů a pravd, u nichž neškodí si je (i několikrát) zopakovat. Včetně návodů na štěstí :) Samozřejmě doporučuji rovněž určitou dávku vlastního kritického myšlení, ne s každou myšlenkou se plně ztotožňuji.

motolka
19.05.2017

Poučná knížka. Je v ní spousta již známých věcí, které ale neuškodí si znovu a znovu zopakovat. Ubírám jednu hvězdičku, protože se mi zdálo, že se spisovatelka neustále opakuje, což mi vadilo. Občas si i protiřečila.

mariva
12.01.2017

Mnohokrát opakované životní pravdy, na které ale stále zapomínáme a není na škodu se je občas připomenout.

rozvoj osobnosti populárně-naučné publikace

Autor knihy