13 věcí, které psychicky silné ženy nedělají

13 věcí, které psychicky silné ženy nedělají https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416701/bmid_13-veci-ktere-psychicky-silne-zeny--mYc-416701.jpg 4 15 3

Objevte svoji sílu. Přestaňte sedávat v koutě. Dělejte si vlastní názor. Získejte znovu radost ze života. Milé dámy, na stříbrném podnose tu máte každodenní cvičení, díky kterým budete odolnější proti stresu, výkonnější a celkově spokojenější se svým životem! Ženy chtějí být psychicky silnější, ale často nevědí, jak na to. Mít psychickou sílu přitom neznamená potlačovat emoce, popírat bolest nebo překonávat limity těla. Není ani potřeba dělat spoustu věcí navíc – naopak. Důležité je ubrat, a to 13 zlozvyků, které nás v životě o psychickou sílu okrádají. Třeba nesrovnávat se s ostatními. Netrvat na dokonalosti. A nevyhýbat se nepříjemnostem. Autorka Amy Morin, jíž vyšla v češtině i inspirativní kniha 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají, prokládá výzkumy z oboru psychologie skutečnými příběhy svých klientek z terapeutické praxe. Ženám přináší praktické tipy, jak si vybudovat zásobu psychické síly, aby se staly tou nejsilnější a nejlepší verzí sebe samých.... celý text

Pro ženy Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , BizBooks

13 Things Mentally Strong Women Don't Do , 2018

Coucouha
29.03.2022 4 z 5

Kniha se mi opravdu velmi líbila. Některými kapitolami jsem se cítila více oslovená, jinými méně, ale vždy mi to něco dalo. Dokonce jsem zažila i pár "aha" momentů, za které jsem ráda a myslím, že si brzy knihu přečtu znovu - pro připomenutí a kontrolu, jestli jsem opravdu něco změnila.
Jediné velké mínus knihy byl fakt, že místy obsahuje fakt VELKÉ množství chyb a překlepů. Někdy to až "trhá" oči...ale nakonec jsem se rozhodla, že za to hvězdičku nestrhnu.

kristyna.havlov
19.01.2021 4 z 5

Skvela kniha, jen na me je tam hodne zivotnich pribehu. A co ma silna zena umet? Napriklad se nevyhybaji narocnym vyzvam, nemlci nebo neshazuji ostatni, aby se ony samy citily lepe.

LadyCotton
13.11.2019 3 z 5

Nečekejte od knihy nějaká silná moudra respektive návod jak být ze dne na den psychicky silná. V textu je strašně moc odstavců které se věnují (zbytečně) různým průzkumům (samozřejmě v USA) , což jsou prakticky nezajímavé informace. Myslím, že by kniha mohla mít o polovinu stran méně a rozhodně by jí to prospělo, jelikož inspirativní čtení tam rozhodně je, ale je (zbytečně) schované za spoustou nudného (možná i opakující se ho) textu, díky kterému možná občas přestanete mít chuť číst dál... Zcela upřímně: když si přečtete názvy všech třinácti kapitol a citáty k nim, tak máte zcela jasnou představu co a proč...

pro ženy motivační knihy

Amy Morin
americká
2019  76%13 věcí, které psychicky silné ženy nedělají
2015  78%13 vecí, ktoré psychicky silní ľudia nerobia
2020  80%13 věcí, které psychicky silní rodiče nedělají - Jak vychovat sebevědomé děti

Kniha 13 věcí, které psychicky silné ženy nedělají je v