13 děsivých těstovin

Kniha 13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN přináší třináct více či méně známých světových creepypast, doplněných o stejný počet českých. Mezi tuzemskými se můžete těšit na známá jména tohoto žánru - Catamurloc, Eyeless Jackie, Creepy Pasťák, Creepypasta Original CZ, Wizzory, Birke a mnoho dalších. Tak co, už dáváte vařit vodu?

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/349328/13-desivych-testovin-Upw-349328.jpg 417

13 Děsivých těstovin- Sbírka Creepypast (1.)

Horory, Povídky
Vydáno:, Oslavany

Kniha 13 děsivých těstovin

EvaL

Nejsem fanoušek tohoto žánru, ale název mě zaujal mezi "dnes vrácenými" knihami v knihovně, a tak jsem si ji půjčila jako čtení do MHD. Bohužel, styl vyprávění většiny povídek mi nic neříká. Nedokážu přesně říct proč, ale děsivé mi až asi na dvě rozhodně nepřišly. Tímto se s creepypastami loučím.

Allia
21.08.2018

Kniha velice zajímavá se zajímavým tématem. Za mne je vhodná spíše pro ty, kteří do světa creepypast ještě moc nepronikli, popřípadě pro velké skalní fanoušky. Pro mne tam bylo celkem dost povídek, které jsem znala již ze scény českých youtuberů, takže za mne opravdu nic nového pod sluncem, ale tím neříkám, že kniha je špatná. Je to dobrý nápad pro nepolíbené, kteří se s touto tvorbou ještě moc nesetkali a v tomhle knize fandím. Co se týče povídek, některé velice povedené, některé méně, prostě od každého trochu. Své čtenáře a nadšence si jistě najde ;-)

Phoenix1986
20.07.2018

Zdravím, kniha je v současnosti vyprodaná. Nicméně v nejbližších dnech hodláme spouštět kampaň na startovači, kde plánujeme jako jednu z odměn právě i první díl.

AdélaŠtaff
26.06.2018

Ahoj, kde se dá kniha prosím sehnat? Díky :)

LadyCharlene
29.08.2017

Opravdu skvělý nápad. Lidi se rádi bojí, mají rádi youtubery a rádi věří, že se nadpřirozené věci dějí. Kniha je přehledně a vtipně rozdělena. Samozřejmě se zde našly bravurní povídky ale i slabší, každopádně ty dobré převládají. Nejvíc se mi ale na knize líbilo, že se zde neomílají ty nejprovařenější creepypasty. Také bylo fajn, dozvědět se, co je to ARG a zjistit, že jsem Birkemu naletěla. Díky tomu budu opatrnější a ne tak důvěřivá. :D

cumulus
23.07.2017

Přečteno jedním dechem. Rozhodně doporučuji, příběhy se sami nabízejí dokud je nepřečtete. A když máte přečteno, hledáte, jestli tam ještě nezbyla k jídlu nějaká další těstovina.

Ricmont
23.07.2017

Pokud máte rádi strašidelné příběhy tak je tato kniha právě pro vás. 26 povídek které se liší stylem vyprávění i pojetím vás nenechají vydechnout a budete chtít další a další.