13 děsivých těstovin

Kniha 13 DĚSIVÝCH TĚSTOVIN přináší třináct více či méně známých světových creepypast, doplněných o stejný počet českých. Mezi tuzemskými se můžete těšit na známá jména tohoto žánru - Catamurloc, Eyeless Jackie, Creepy Pasťák, Creepypasta Original CZ, Wizzory, Birke a mnoho dalších. Tak co, už dáváte vařit vodu?

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349328/big_13-desivych-testovin-Upw-349328.jpg 4.132

Kniha 13 děsivých těstovin

marrie5227

Nikdy jsem nebyla fanynka hororů nebo podobných kousků, ale postupem času jsem jim začala přicházet na chuť. Musím souhlasit s některými komentáři, že čím kratší a údernější povídka, tím lépe, delší creepypasty mne bohužel tolik nechytly.
Samozřejmě se těším, až si pořídím další dva díly a uvidím, co tato skupinka talentovaných hororopisců vykouzlí.

blackoutzuzi

3,5 hvězdičky
Ze začátku jsem byla vyloženě nadšená! Miluju hororové povídky, čím kratší a údernější, tím lepší. Ovšem po čase postupně přibývalo víc a víc těch, které mě až tak nebavily - tudíž nemohu udělit plný počet bodů :( Ale i tak moc doporučuji, bylo to zase něco jiného, osvěžujícího, u čeho si výborně zarelaxujete :)

VeruMalfoy
26.11.2020

Moje první zkušenost s "creepypastou" a woow! Dostala mě! Úžasná kniha plná děsivých krátkých i delších příběhů! A pár milých pouček navíc!

Lady.Lucrezia
26.09.2019

13 těstovin jsem si už dlouho chtěla přečíst a osobně si myslím, že kniha přesně naplnila má očekávání. Najdeme tu hrůzu a děs v mnoha podobách a mnohé kvality, nicméně jsem rozhodnutá dát šanci druhému chodu a možná podle hladu po hrůze i třetímu.
TOP 3 Creepypasty: 1. Koukej se kukátkem, 2. Ve zdech, 3. Když i pes začne štěkat

Poznámka k závěrečnému pokrmu tuzemské kuchyně, creepypastě S vřelými díky. Oceňuji velkou snahu o lovecravtovskou povídku, stylisticky to odpovídá, ale téma už je to tolikrát omílané, že celkový dojem z ní upadá.

EvaL
18.02.2019

Nejsem fanoušek tohoto žánru, ale název mě zaujal mezi "dnes vrácenými" knihami v knihovně, a tak jsem si ji půjčila jako čtení do MHD. Bohužel, styl vyprávění většiny povídek mi nic neříká. Nedokážu přesně říct proč, ale děsivé mi až asi na dvě rozhodně nepřišly. Tímto se s creepypastami loučím.

Allia
21.08.2018

Kniha velice zajímavá se zajímavým tématem. Za mne je vhodná spíše pro ty, kteří do světa creepypast ještě moc nepronikli, popřípadě pro velké skalní fanoušky. Pro mne tam bylo celkem dost povídek, které jsem znala již ze scény českých youtuberů, takže za mne opravdu nic nového pod sluncem, ale tím neříkám, že kniha je špatná. Je to dobrý nápad pro nepolíbené, kteří se s touto tvorbou ještě moc nesetkali a v tomhle knize fandím. Co se týče povídek, některé velice povedené, některé méně, prostě od každého trochu. Své čtenáře a nadšence si jistě najde ;-)

Phoenix1986
20.07.2018

Zdravím, kniha je v současnosti vyprodaná. Nicméně v nejbližších dnech hodláme spouštět kampaň na startovači, kde plánujeme jako jednu z odměn právě i první díl.

AdélaŠtaff
26.06.2018

Ahoj, kde se dá kniha prosím sehnat? Díky :)