120 dnů Sodomy

Popis knihy zde zatím bohužel není.

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432983/big_120-dnu-sodomy-EY9-432983.jpg 3602
Literatura světová, Romány, Filozofie

Vydáno: , Cesty

Les Cent Vingt Journées de Sodome, 1785

Kniha 120 dnů Sodomy

Slaughter

Má první recenze a zrovna k takovému výkvětu. Obsahově neskutečný hnus, žaludek měl při některých pasážích co dělat. Prokreslení postav není žádná sláva, ale nenávist k nim zaručeně pocítíte. Při vyprávění "bordelmamá" Duclosové, kniha celkem utíká to jest 2/3 knihy. Neustálé opakování fekálních hodů a režimu na zámku mne unavoval a obracel vnitřnosti naruby. Konečná fáze je jen zrychlený seznam toho největšího odpadu a zvrácenosti autorovo fantazie. Celou dobu jsem si přál potrestání oněch čtyř zvrhlíků, ale jak to chodí všude na světě....
Ono celkově kniha je jen znázornění úchylek, mučení a fekálií, většina postav je jen "maso" bez duše, určeno k porážce.

Sade, Sade snad byla promítnuta jen tvá fantazie.

Mruskulka

Markýz de Sade byl odsuzován, nyní je chápán jako významná postava dějin filozofie. Jak se píše, kniha 120 dnů Sodomy představuje první ucelenou sexuologickou studii člověka. Jde poznat, že je nedokončená, narychlo sepsána. Sade se snaží charakterizovat nejdůležitější sexuální vzrušení. Knihu jsem začala číst před více než 10 lety, ovšem jako náctiletá jsem se nedokázala pročíst kapitolami o vyměšování. I teď mi činily problémy, ovšem po překonání těchto kapitol již čtení šlo.

vemrazik

No, co by člověk od této knihy asi čekal... Je to síla, každopádně se postupně ztrácí propracovanost - možná že je to dobře, aspoň je kniha kratší.
Odškrtnuto, znovu číst opravdu nemusím.

martinjandera
25. červnaodpad!

Celou dobu jsem se psychicky připravoval na to, jak tam budou prznit děti a zabíjet zotročené souložníky (proč se nevzbouřili???), ale jak tam začali velmi barvitě popisovat fekální sex se starýma smradlavýma babkama a vylizovat si ze zadku hov*na, musel jsem to zaříznout. Jen protože to bylo velmi čtivě napsáno, vydržel jsem do půlky.

sulinajindra
17. květnaodpad!

Nic horšího jsem ještě nečetla......víc se k tomu ani nedá napsat

Parwana

(+ SPOILER) Nic horšího jsem v životě nečetla. V tom smyslu perverze, pornografie a hnusu. Na druhou stranu to bylo velmi čtivé. Čekala jsem, že to vzdám, ale nakonec jsem vydržela. Vrtá mi hlavou, že se dotyčné a dotyční nevzbouřili proti svým věznitelům, po všem, co chudáci zažili. Divím se, že to vůbec někdo přežil a mohl dál žít bez následků. Za posledních dvacet stran knihy by se styděla i čachtická paní... Jsem ráda za tu zkušenost, ale znova už to asi číst nebudu.

Jara.v
08. březnaodpad!

Tak tohle jsem po 40 stranách odložila. Docela se mi z ní navalovalo a to jsem byla na začátku.

MichaelaPersen

No jo, tahle kniha to bylo neco pro mne :D sice jsem si musela napsat tahak, kdo je kdo, je tam hodne postav. Ale precetla jsem ji za jeden den. Vsem, ktere bavi podobne tema, mohu jen doporucit. Nebudete se nudit ani minutu, protoze dej a nechutnosti graduji kazdou kapitolou :D.