101 způsobů jak zabít svého šéfa

101 způsobů jak zabít svého šéfa https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136453/101-zpusobu-jak-zabit-sveho-sefa-136453.jpg 3 14 4

Práce je nutné zlo! Je ale opravdu nutné, aby i naši šéfové byli ztělesněným zlem? Ať už to jsou nekompetentní lenoši nebo naopak nároční workoholici; popletové, pedanti, mistři světa, frajírci, ignoranti - zkrátka všichni máme občas chuť jim zakroutit krkem. Knížka obsahuje celou řadu praktických rad a návodů, jak můžete s vaším šéfem nadobro skoncovat. Některé jsou podivné až směšné, jiné spočívají v přímém fyzickém útoku. V každém případě vám knížka přináší ten luxus, že o tom můžete nad ní zcela nerušeně a svobodně přemýšlet.... celý text

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , Jota

101 Ways to Kill your Boss , 2007

gacie
29.07.2016 2 z 5

Popravdě jsem se u této knihy ani jednou nezasmála. A ani jsem se teda moc nepobavila. Některé způsoby mi přišly přehnané až zbytečně moc morbidní a násilnické. Myslím, že v současné době je násilího ve světě až moc. Tuhle knihu musíte samozřejmě brát s velkou rezervou a nadhledem.

tereija
18.06.2016 3 z 5

Prolistováno. Graficky pěkně zpracované, nenásilné mému oku. Avšak to už vícekrát nemusím držet v ruce.

LucieT.
25.02.2016 4 z 5

Velice inspirativní, bohužel většinou obtížně proveditelné :)

Daxie L. Jesus
18.02.2013 5 z 5