1000 dobrých rad zahrádkářům

1000 dobrých rad zahrádkářům https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506671/mid_1000-dobrych-rad-zahradkarum-Tu2-506671.jpg 5 18 4

vvikingg
24.01.2023 5 z 5

Máme vydání z roku 1972 , jedna z nejlepších knih co pro pěstitele, zahrádkáře vyšla,,

jprst
16.11.2022 5 z 5

Tak tuhle publikaci jsem kdysi měl ve své knihovně, tedy než si ji někdo z kamarádů půjčil a posléze rafinovaně "odklonil". No nic, nedávno jsem objevil v podstatě za pakatel v mém oblíbeném antikvariátu, tak jsem ji tam samozřejmě nenechal. Připouštím, že řada v ní uvedených informací je už poněkud zastaralých, ale pro zahrádkáře mé generace to skutečně byla cosi jako "bible českého zahrádkáře". A jen tak na okraj, mnohé v současné době vydávané zahrádkářské publikace v uváděných informacích jejích kvalit ani nedosahují.

draka
01.08.2020 5 z 5

Velice pěkně zpracované, srozumitelné a přehledně seřazené rady pro začínajícího i zkušeného zahrádkáře, počínaje pěstování květin, zeleniny i ovocných stromků až po množení, skalničky a skladování. Každý si zde najde to svoje. Rád si ji pročítám hlavně v předjaří.

Lynxova
05.10.2017 5 z 5

Bible českého zahrádkáře :) Mám ji moc ráda. I když je dnes vše k dohledání na internetu, občas si ji vezmu "pod lampu" a jen tak listuji a relaxuji. Vždycky najdu něco, co musím vyzkoušet. Když ji budete číst v zimě, nebudete se moci dočkat jara, až kopnete do země :)