1000 dívčích otázek

1000 dívčích otázek https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30682/divcich-otazek-30682.jpg 3 35 4

Kniha 1000 dívčích otázek už mnohým mladým dospívajícím slečnám umožnila zodpovědět všechny jejich otázky týkající se rodiny, prvních lásek, svého těla, přátel, volného času a celkového vývoje.

Literatura česká Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Nava

1000 Mädchenfragen , 1999

martas006
06.01.2017 4 z 5

Celkem pěkná kniha. V pubertě sem ji ráda četla.

veronika5179
16.09.2014 2 z 5

Taková fajn kniha pro dívky. Otázky jsou z různých oblastí-psychologie, problémy doma, láska, přátelství, kosmetika atd. Úsměvné bylo, když autorka uváděla názvy některých německých institucí, na které se dívky mohou obrátit ;)

_sjuu_
27.05.2013 2 z 5

knihu jsem dostala od příbuzných tak ve 12 letech. převážná většina informací byla pro mě zbytečná (věděla jsem - nebo se mě netýkala - alkholismus, rozvod rodičů, ..) zbytek byl celkem fajn (tip na domácí masky,..). Kniha je psaná formou otázek a odpovědí, přičemž odpovědi jsou stručné, jasné a hlavně "rozumné" (žádné šílené zdrobněliny, slang,. přesto působí, jak by slečnám radila nějaká kamarádka,. :) )

oolinkaa
15.06.2012 2 z 5

Rady pro dospívají dívky! Četla jsem to asi ve 13, a spoustu věcí jsem už věděla z domova, moc mi ta kniha nepomohla..