100 zlatých pravidel pro úspěšnou kariéru

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Světový bestseller na českém trhu! Máte potřebné vzdělání, jste dobří ve svém oboru, jste pracovití. Ale jste úspěšní? Stoupá vaše kariéra vzhůru? Zatímco ostatní se soustředí pouze na to, co dělají, vy díky 100 zlatým pravidlům zjistíte, že jde nejen o to, CO děláte, ale zejména, JAK to děláte a jak to ostatní vnímají. Držte se 100 zlatých pravidel pro úspěšnou kariéru a budete respektovaní, oceňovaní a obdivovaní. Ostatní budou stále jen dobří. Vy budete nejlepší!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48194/100-zlatych-pravidel-pro-uspesnou-k-GcK-48194.jpg 2.54
Žánr
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Grada
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha 100 zlatých pravidel pro úspěšnou kariéru

Přidat komentář
Kyri
20.01.2020odpad!

Myslím, že si stačí přečíst obsah.
Pro inspiraci:
"Splyňte s okolím - Přizpůsobte svůj styl oblékání", "Buďte vždy o krok napřed - Oblékejte se o třídu lépe", "Vězte, že jste neustále hodnoceni - Dbejte o svůj zevnějšek"...
Rady vycházející ze selského rozumu s naprosto zbytným komentářem. Obsah opravdu stačí. Velmi povrchní. Kdo by se podle toho řídil, zřejmě by působil jako automat, nebo někdo prkenný a předstírající (což by byla pravda), povyšovaný a oblíbený by byl jen těžko.

ladyba
28.06.2015

Kniha nabízí soubor pravidel, které by tak něja měly být samozřejmostí v každé firma, ale bohužel nejsou. Trochu jiný pohled na etiketu a byznys etiketu.


mgeisselreiter
22.11.2013

Kniha se velmi dobře čte, autor je prostě takový trochu Okamura (dokáže radit ve všem možném). Pravidla pro úspěšnou kariéru ale u mě moc nebodují, ze 100 mě zaujalo tak možná 30. I to ale není zbytečné. 65%, 20.11.2013 (po třech přečteních).