100 zákonů obchodního úspěchu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Úspěch není zázrak, ani hříčka štěstěny. Poselství zákonů, s kterými vás Brian Tracy v této knize seznamuje, je prosté: pokud přesně víte, co chcete, stačí dělat to, co dělají či dělali ti, kdo toho dosáhli před vámi, a díky tomu dosáhnete stejných výsledků. Nic jiného v tom není. 100 zákonů obchodního úspěchu je určeno všem, kdo se pohybují ve světě podnikání a obchodu a chtěli by ze sebe dostat to nejlepší. Smyslem knihy je podělit se o systém principů – zákonů –, které v praxi uplatňují ti nejúspěšnější podnikatelé. Úspěch a mistrovství v každém oboru patří těm, kdo dokonale zvládli jeho základy. Při čtení se u každého zákona na chvíli zastavte a upřímně zvažte, jak jste na tom. Jeden nový vhled či nápad někdy stačí, aby člověk úplně změnil směr. Budete-li 100 zákonů obchodního úspěchu důsledně uplatňovat, získáte významnou výhodu nad všemi, kdo je nedodržují. Dosáhnete úspěchu, o kterém se vám nesnilo. Během několika měsíců či let můžete dokázat víc než většina lidí za celý život!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289365/100-zakonu-obchodniho-uspechu-3Oo-289365.jpg 3.85
Žánr
Ekonomie a obchod, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Synergie
Orig. název

The 100 Absolutely Unbreakable Laws of Business Success

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha 100 zákonů obchodního úspěchu

Přidat komentář
Stanas513
01. dubna

Nejen pro prodejce, kteří chtějí něco prodat, ale dobré informace i pro nakupující, jak se chovat, aby neprohloupili.

ZůzaSomolka
02.10.2019

Skvělá kniha plná praktických rad. Měl by si ji přečíst každý, kdo chce být úspěšný a mít život ve vlastních rukou. Název mě ze začátku odrazoval, že to bude hrozně byznys a nudné, ale co zákon, to moudro, a část z nich ani tolik nesouvisí s obchodem jako spíš s úspěšným životem obecně. Myslím si, že je to kniha, ke které je dobré se vracet a snažit se postupně aplikovat další a další zákony. Tím kolik obsahuje informací a praktických tipů pro aplikaci, může být náročnější na čtení, zvlášť pro povahy, které se snaží si zapamatovat vše - ty bych chtěla povzbudit, aby si knihu přečetli klidně s vědomím, že nezvládnou pojmout všechno najednou, ale ke knize se dá vrátit ... ;)


janulka1310
28.03.2019

Do knihy jsem se vůbec nemohla začíst...tenhle typ knih mi moc nesedí, mnoho pravidel, zákonů a důsledků a všechno jen probráno po povrchu.

Doporučujeme

Bohatý táta, chudý táta
Bohatý táta, chudý táta
Kam zmizel můj sýr
Kam zmizel můj sýr
Nejbohatší muž v Babylóně
Nejbohatší muž v Babylóně