100 vzdělávacích Montessori aktivit

100 vzdělávacích Montessori aktivit https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352456/mid_100-vzdelavacich-montessori-aktivit-K9H-352456.png 4 14 3

Objevujte s dětmi svět! Pomocí jednoduchých aktivit, které lze přizpůsobit konkrétním potřebám dítěte, se batole naučí vše o sobě i okolním světě. Tato kniha nabízí 100 aktivit, vycházejících z principů pedagogiky Montessori a určených dětem od 18 měsíců. Prostřednictvím jednoduchých úkolů se děti přirozenou formou naučí praktické dovednosti jako oblékání, hygienické návyky a jednoduchou pomoc v domácnosti. Vedle těchto každodenních činností si děti procvičí i smyslové vnímání, začnou rozvíjet jemnou motoriku a seznámí se s okolním světem. Tyto aktivity jim pomáhají objevovat a pozorovat svět a uspokojovat jejich nekonečnou zvídavost. Postupujte tak, jak dítě samo chce, přizpůsobujte je situaci i rytmu, který vyhovuje dítěti. Objevujte svět společně se svými dětmi!... celý text

Psychologie a pedagogika , Rodina , Šikovné děti - tvoření, hry, styl

Vydáno: , Svojtka & Co

100 activités d'éveil Montessori , 2017

Lencza
Lencza
16.12.2019 4 z 5

Fajn nápady na aktivity, některé jsou celkem jasné, jiné by mě nenapadly, a hlavně: ve chvíli, kdy je potřebuji, by mě nenapadly. Myslím, že není nutné knihu mít doma, ale na občasné prolistování pro inspiraci je dobrá. A má hezké fotky.

Varjohukka
Varjohukka
18.11.2019 4 z 5

Některé aktivity děláme tak nějak přirozeně, ale najde se tu i spousta dobrých nápadů.

bibi.r
bibi.r
17.05.2018 4 z 5

Za mě rozhodně ano. Jednoduše a stručně popsaná aktivita, kterou můžete s dětmi dělat.