100 nejkrásnějších pohádek pro unavené rodiče

100 nejkrásnějších pohádek pro unavené rodiče https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279933/bmid_100-nejkrasnejsich-pohadek-pro-unav-SyY-279933.png 3 7 3

Jsou pro vás pohádky, které čtete svým dětem, příliš dlouhé? Usínáte u nich sami dřív, než drak osvobodí princeznu? Nebo chtějí děti vědět, jak to dopadlo se Smolíčkem, a vy máte ještě spoustu jiné práce? Právě vám je určená knížka 100 nejkrásnějších pohádek pro unavené rodiče. Vybrali jsme do ní ty nejkrásnější české pohádky a zkrátili jsme je tak, abyste je dočetli až do konce.... celý text

Adýsek69
19.03.2021 2 z 5

Ke čtení toho bylo hodně, ale je pravda, že dceři chybí hlavně obrázky.

neolitka
08.04.2018 2 z 5

Knihu bych si sama nekoupila. Byl to dar od babičky. Děti nijak nezaujala a mě také ne. V pohádkách mi chybí popis osob. Vůbec nevím, jak si hrdiny představit. Některé pohádky jsou až moc zjednodušené.

arket
29.01.2017 3 z 5

Musím říct, že jsem jako rodič čekala trochu víc. Co se týče výběru "nejznámějších pohádek"např. chybí takové klasiky jako Čert a káča. Styl napsání mne ani syna moc nezaujal, navíc chybí ilustrace, což je u pohádkových knih pro malé posluchače dost zásadní nedostatek.

Kniha 100 nejkrásnějších pohádek pro unavené rodiče je v